Trwa nabór początkujących na sezon 2024/25

Trwa nabór początkujących na sezon 2024/25

Rozpoczęliśmy zapisy do grup początkujących Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do wszystkich sekcji klubu – Dęblin, Stężyca i Kłoczew.

Zapraszamy dzieci od lat 6 oraz młodzież szkolną na treningi TAEKWON-DO do  grup początkujących w Dęblinie, Stężycy i Kłoczewie.

Jeśli jeszcze o nas nie słyszałeś(aś) poświęć chwilę czasu i przejrzyj zawartość tej strony. Odwiedź także nasz profil na FACEBOOKU, INSTAGRAMIE oraz YOUTUBE. Przejrzyj zdjęcia, filmiki, poczytaj o tym co robimy i jakie sukcesy osiągamy. Jesteśmy przekonani, że gdy troszkę bardziej nas poznasz z pewnością będziesz chcieć do nas dołączyć.

ZAPRASZAMY


Zapisać się można na 3 sposoby:

ZADZWOŃ: 663 493 769

NAPISZ e-mail: bigosmatematyczny@gmail.com

NAPISZ DO NAS wiadomość Messengerem (klikając poniższy przycisk)
NAPISZ DO NAS
Napisz do nas przez MESSANGERA


Co mówią o nas rodzice trenujących? (autentyczne opinie z google i facebooka z ostatniego sezonu)

“Kadra instruktorska pełna profesjonalizmu, pasji i zaangażowania. To świetne miejsce, w którym odnajdzie się każdy. Z całego serca polecam jako zadowolony rodzic młodego adepta, ale również wychowanka Dęblińskiej Szkoły Taekwondo”
 
“Szczerze polecam! Jako rodzic 2 dzieci trenujących w tej szkole na przestrzeni 10 lat potwierdzam że kadra instruktorska to pełna profeska i ma serce do swojej pracy oraz trenujących.”
 
“Super, dzieci poznały tu pierwsze trudy i radości treningów. Zbudowały w sobie świadomość siły, dyscyplinę, poczuły rywalizację, szacunek dla trenerów, smak porażek i sukcesów przez zabawę.”
 
“Jak dla mnie rodzica najlepsza szkoła , do której uczęszcza moje dziecko. Jest zadowolony , zawsze chętny do treningów są duże efekty z roku na rok. Jestem bardzo zadowolona ze wybrałam właśnie tą szkole dla mojego dziecka.”
 
“Jeden z najlepszych klubów Taekwon-do w Polsce. Trener z ponad 30 letnim doświadczeniem. Wspaniała atmosfera i kadra instruktorska. Gorąco polecam.”
 
“To najlepsza Szkoła, do jakiej mógł trafić mój Syn.. profesjonalizm pod każdym względem, z czystym sumieniem polecam.”
 
“Polecamy, córka bardzo się wciągnęła. Nie może się doczekać każdych następnych zajęć. Trenerzy wymagający co sprawia że dzieci są zdyscyplinowane a najlepsze że to im się podoba.”
 
“Profesjonalne zajęcia i znakomite podejście do dzieci. Przez jeden sezon dziecko zrobiło ogromny postęp.”
 
“Z całego serca polecam. Kadra instruktorska pełna profesjonalizmu, pasji i zaangażowania. To świetne miejsce, w którym odnajdzie się każdy.”
 
“Pan Jarosław Bigos – VI DAN , Instruktor Międzynarodowy TAEKWON-DO ITF . Szkoła prowadzona na bardzo wysokim poziomie. Ogromne zaangażowanie ze strony kadry. Pan Jarosław to wspaniały instruktor, pełen pasji do tego sportu. Zawsze pomocny i życzliwy dla dzieci i młodzieży. Zajęcia urozmaicone i dostosowane do kategorii wiekowej. Klub odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej – to najlepsza wizytówka dla klubu. Naprawdę szkoła perełka jak na tak małe miasto jakim jest Dęblin. “

Poniższe filmiki doskonale oddają to jak trenujemy na co dzień.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

*

Więcej filmików na naszym kanale na YOUTUBE.


***

CO ROBIMY NA NASZYCH TRENINGACH?

Taekwon-do to sztuka walki i samoobrony, która umożliwia ćwiczącemu rozwój na różnych płaszczyznach. Można ją ćwiczyć  bez względu na wiek, płeć i stopień umiejętności fizycznych. Dolna granica wiekowa to 6 lat, górnej nie ma. Głównym kryterium jest chęć trenowania.
Dla najmłodszych w wieku 6 – 7 lat przygotowaliśmy program treningowy w formie gier i zabaw ruchowych oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych z elementami taekwon-do. Na zajęciach wykorzystujemy energię dzieci, aby przez zabawę uczyć i rozwijać. Dzięki specjalnemu doborowi różnorodnych ćwiczeń rozwijamy w dzieciach m.in. koordynację, równowagę, koncentrację i pamięć oraz umiejętność pracy w zespole. Zajęcia uczą również dyscypliny i dobrego zachowania.
Istotnym elementem treningu jest rozwój cech psychicznych. Jak wskazują badania, u dzieci trenujących taekwon-do występuje zwiększone poczucie odpowiedzialności i własnej wartości. Dzieciom ćwiczącym łatwiej: radzić sobie ze zdenerwowaniem, nawiązywać przyjaźnie, okazywać szacunek dla innych, unikać zagrożeń czy pozytywnie podchodzić do stawianych im wyzwań. Wielu lekarzy zaleca treningi taekwon-do zarówno dla dzieci pobudzonych – jako formę pozytywnego wyzbycia się nadmiaru energii, jak również dla dzieci nieśmiałych, które poprzez treningi zyskują więcej pewności siebie.
Zajęcia przeznaczone dla dzieci 8 – 11 lat rozwijają ogólną sprawność fizyczną oraz cechy takie jak: równowaga, koordynacja ruchowa, koncentracja, dyscyplina czy praca zespołowa. Dzieci trenując mile spędzają czas na zabawach ruchowych, grach sprawnościowych oraz nauce podstawowych technik samoobrony i Taekwon-do.
Poprzez proponowane przez nas zajęcia dzieci wyrabiają w sobie nawyki prowadzące do zdrowego stylu życia. Uczą się także zasad Taekwon-do takich jak: uprzejmość, uczciwość, wytrwałość, samokontrola i odwaga. Intensywność treningów dostosowana jest zawsze do poziomu przygotowania fizycznego dzieci.
Szkolenie młodzieży (12 lat+) i dorosłych to typowe zajęcia Taekwon-do. Ćwiczący poddani są intensywnym treningom, których celem jest uzyskanie ponadprzeciętnej sprawności fizycznej, poprawa kondycji oraz gibkości, uzyskanie przydatnych umiejętności z zakresu samoobrony. Ćwiczący uczą się również pokonywać swoje słabości i lęki np. poprzez uczestnictwo w rywalizacji sportowej.
Wraz z rozwojem fizycznym i psychicznym trenującego Taekwon-do, wzrasta poziom zaawansowania ćwiczeń oraz wyzwań, jakie są przed nim stawiane oraz następuje wzrost wiedzy na temat Taekwon-do oraz dojrzewanie mentalne i emocjonalne. Trenujący  pokonuje kolejne etapy treningu Taekwon-do zdobywając coraz wyższe stopnie wtajemniczenia (pasy). Efektem kilkuletnich, ciężkich treningów jest wyszkolenie prowadzące do mistrzostwa (czarnego pasa). Nasze zajęcia przyczyniają się do rozwoju psychofizycznego dzieci i młodzieży oraz zapewniają zdrowie fizyczne i dobre samopoczucie psychiczne. Ponadto mobilizują do wzmożonego wysiłku i ciągłego rozwoju. Zachęcają ćwiczących do racjonalnego stawiania sobie coraz to nowych celów życiowych (odciągając tym samym od nałogów i uzależnień) poprzez pokonywanie trudności codziennego treningu i zdobywanie kolejnych stopni szkoleniowych oraz oswajają z niepowodzeniami i porażkami. Treningi Taekwon-do zapobiegają agresji u dzieci i młodzieży poprzez naukę na zajęciach szacunku dla samego siebie i drugiego człowieka, zachęcanie do niesienia pomocy innym i budowanie atmosfery przyjaźni wśród trenujących. Dzięki temu wszystkiemu łatwiej przezwyciężysz problemy w życiu codziennym, w szkole, w pracy, w stresującej lub niebezpiecznej sytuacji.

***

Napisz do nas przez MESSANGERA