Komunikaty dla trenujących w Dęblińskiej Szkole Taekwon-do oraz Puławskim Klubie Taekwon-do ITF – 28.12.2023

SZANOWNI RODZICE, DRODZY TAEKWONDOCY!

Bardzo proszę o zapoznanie się z poniższymi najnowszymi informacjami dotyczącymi treningów taekwon-do.

I. EGZAMIN NA STOPNIE SZKOLENIOWE (KOLOROWE PASY) W SESJI ZIMOWEJ

27.01.2024 roku o godzinie 10.00 planowany jest w Dęblinie (ul. Tysiąclecia 25) egzamin na stopnie szkoleniowe (CUP) w Taekwon-do ITF. Egzamin ten będzie wspólny dla trenujących zarówno w Dęblińskiej Szkole Taekwon-do jak i Puławskim Klubie Taekwon-do ITF.

Osoby chętne do zweryfikowania swoich umiejętność podczas egzaminu muszą:

  1. Do 31 grudnia 2023 wypełnić i wysłać poniższy formularz zgłoszenia do egzaminu: https://forms.gle/AcZe4VdFEFFBepbL9
  2. Najpóźniej do 18 stycznia zostać zweryfikowanym przez swojego trenera pod kątem umiejętności egzaminacyjnych i w przypadku pozytywnej weryfikacji otrzymać pisemne dopuszczenie do egzaminu (tylko osoby, które wypełnią niniejszy formularz zgłoszeniowy, a następnie zostaną zweryfikowane i otrzymają pisemne dopuszczenie – będą mogły zdawać styczniowy egzamin).
  3. Osoby, które otrzymają pisemne dopuszczenie uiszczają opłatę egzaminacyjną wynikającą z regulaminu (www.tkd.net.pl/regulamin-egzaminu) do dnia 25.01.2024 gotówką do trenera.
  4. O szczegółach egzaminu, w tym harmonogramie czasowym, osoby zainteresowane będą informowane w oddzielnym komunikacie w połowie stycznia 2024.

UWAGA! Do egzaminu w sesji zimowej NIE MOGĄ przystępować osoby, które zdawały egzamin w ciągu ostatniego półrocza (od lipca 2023 do grudnia 2023). Osoby te będą mogły przystępować do egzaminu w sesji letniej – w czerwcu 2024

.

II. TRENINGI W CZASIE FERII ZIMOWYCH

Uprzejmie informujemy, że treningi w czasie szkolnych ferii zimowych BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ w normalnym porządku.

.

III. LETNIE OBOZY TRENINGOWE TAEKWON-DO

W tym roku, jako kluby (DSTKD i PKTKD ITF), dołączamy do obozów organizowanych przez klub DAN Świdnik i jego trenera PIOTRA BERNATA – VI dan. Zarówno z klubem, jak i z Panem Piotrem Bernatem współpracujemy i znamy się od lat – wielokrotnie braliśmy udział we wspólnych szkoleniach i zawodach, a od tego roku chcemy również współpracować w zakresie obozów taekwon-do. Obozy organizowane przez klub DAN cieszą się co roku bardzo dużą popularnością i otrzymują znakomite opinie od uczestników. Uczestnicy, oprócz standardowych treningów, mają bardzo dokładnie wypełniony czas wolny przez animatorów zatrudnianych do pracy na obozie, jak również korzystają z wielu lokalnych atrakcji.

W wakacje 2024 mamy do wyboru 2 obozy:

  1. Obóz typowo taekwondocki – przeznaczony głównie dla młodszych taekwondoków i tych, którzy nie mają większego doświadczenia w walce sportowej. Więcej informacji o obozie znajduje się pod tym linkiem: https://lkswdan.sportsmanago.pl/oboz/2003
  2. Obóz skoncentrowany na walce sportowej – przeznaczony tylko dla starszych taekwondoków, trenujących na co dzień elementy walki sportowej i lubiących się sparingować – na ten obóz nie zapisują się osoby nie mające doświadczenia w treningu walki sportowej! Więcej informacji o obozie znajduje się pod tym linkiem: https://lkswdan.sportsmanago.pl/oboz/2002

UWAGA! Na obozy należy zapisywać się samodzielnie poprzez kliknięcie przycisku ZGŁASZAM UDZIAŁ na dole odpowiedniej strony obozu, a następnie wybrać opcję ZAPISUJĘ SIĘ JAKO OSOBA SPOZA KLUBU i wypełnić oraz wysłać formularz zgłoszeniowy.

Po wypełnieniu zgłoszenia należy wysłać dodatkowo sms do trenera J. Bigosa informujący o zapisaniu się na dany obóz.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc prosimy nie zwlekać z decyzją. Obiecałem Panu Piotrowi, że osoby jadące na obóz zadeklarują się maksymalnie do końca stycznia 2024.

W razie pytań proszę kontaktować się telefonicznie z trenerem J. Bigosem

.

IV. PRZYPOMINAMY O SEMINARIUM SZKOLENIOWYM Z MISTRZEM ARSOLEM

W poprzednim komunikacie, dostępnym na www.tkd.net.pl/informacje informowaliśmy o możliwości udziału w seminarium szkoleniowym w Stężycy z Mistrzem Arsolem VIII dan – zostało już tylko kilka miejsc. Zgłoszenia dokonywać należy przez formularz: https://forms.gle/6NxK8kFJLGMjR6xx6

.

Szampańskiej zabawy na Sylwestrze i Szczęśliwego Nowego Roku.

Trener

Napisz do nas przez MESSANGERA