2014/15

Wyniki egzaminu na pasy

Prezentujemy wyniki egzaminu na stopnie szkoleniowe, który odbył się w czwartek 20 listopada 2014. Promocję uzyskało blisko 160 taekwondoków.

 

10 cup

Ala Beczek

Piotr Belt

Arkadiusz Cios

Przemysław Cios

Michał Ceglarski

Maciej Dąbek

Mateusz Działa

Szymon Działa

Mateusz Idzikowski

Paulina Janic

Alan Grobel

Alex Grobel

Wiktor Grobel

Wojciech Kłaczyński

Bartosz Łuczyński

Igor Marcinkowski

Lena Mokijewska

Adrian Mokrzyński

Filip Olek

Stanisław Pachnia

Wiktor Posturzyński

Bartosz Siemiątkowski

Natalia Adamiec

Sara Szulen

Hubert Wręga

Alicja Żelazna

Mieszko Adamski

Adam Kołdej

Maria Błagowieszczańska

Szymon Błagowieszczański

Grzegorz Dzirko

Michał Dzirko

Mateusz Janaszek

Adrian Kałasa

Weronika Kania

Michał Kubak

Antoni Kutyła

Cezary Wojciechowski

Maja Wojciechowska

Karolina Wojtyś

Mariusz Maciąg

Mateusz Mądry

Kacper Okunowski

Kinga Okunowska

Wiktor Rudziński

Adam Rybicki

Patryk Sobala

Bartłomiej Małecki

Zuzanna Poterek

Amelia Kostyra

Hubert Dadas

Szymon Sągol

Jakub Kryczka

Julia Piecek

Malwina Grabek

Oskar Wawerek

Adrian Tymiński

Cezary Buczek

Dawid Grzelak

8 cup

Igor Bajson

Alicja Dras

Natalia Dras

Sebastian Grabek

Paweł Jaraszek

Piotr Jaraszek

Mateusz Karasiński

Jakub Kosiak

Kacper Kozłowski

Weronika Knorps

Aleksander Kwieciński

Szymon Łukasik

Łukasz Nakonieczny

Tytus Pielak

Karolina Pośpiech

Daniel Szuwara

Mateusz Prządka

Ksawery Kaczmarczyk

Marek Mąkowski

Maksymilian Grabek

Ignacy Kaźmierczak

Marcin Ćmiel

Antoni Kasprzak

Martyna Kuchnio

Piotr Sączek

Piotr Galas

Karolina Słomka

Mateusz Filipek

7 cup

Barbara Bąkała

Łukasz Chmal

Iga Dobek

Natalia Gawryjołek

Zuzanna Janeczko

Jakub Kozak

Maciej Kozak

Zuzanna Krzywoń

Jakub Kurdziałek

Damian Kurek

Martyna Lemanowicz

Dawid Mikusek

Michał Niebieski

Julia Niska

Nikodem Pataj

Adrian Rogala

Kacper Skóra

Dawid Szczygielski

Rafał Szczygielski

Wiktoria Cybula

Bartłomiej Leszek

Paweł Michałek

Wojciech Sałaciński

Aleksandra Sałacińska

Maciej Kamiński

6 cup

Bartłomiej Żelazny

Anastazja Jędrych

Julia Mąkowska

Kinga Prządka

Szymon Kaźmierczak

5 cup

Karolina Byczyk

Lena Pudło

Aleksandra Rusa

Mercedes Szulen

Błażej Żarłok

Bartosz Jaworski

Szymon Kryczka

Michał Kręcisz

Maciej Majek

Adam Pachnia

4cup

Sebastian Błachnio

Jakub Wieczorek

Dorian Hołubek

Patrycja Piskała

Julia Piskała

3 cup

Mikołaj Dąbrowski

Nadia Dąbrowska

Antoni Fryc

Bartosz Jeżewski

Kajetan Kryczka

Dorota Łyś

Wiktor Prysiażniuk

Dawid Surynt

Jakub Wojdat

Damian Dąbrowski

Emilia Dąbrowska

Jakub Kłos

Patrycja Olek

Sylwia Szydłowska

Krystian Ziemkiewicz

2 cup

Mariusz Pracz

Jakub Teodorowicz

Patryk Surynt

Kamil Snopek

Filip Grodzicki

Maciej Mikusek

Wiktoria Dudek

Aleksandra Kowalska

Patryk Nalewajek

Jakub Pilzak

Maria Pracz

Agnieszka Ostrach

Kuba Rosłaniec

Paulina Stachnio

Marcin Kamiński

Gratulujemy!