2017/18

Wyniki egzaminów na stopnie szkoleniowe

We czwartek 23 listopada 2017 odbył się w Dęblinie egzamin na stopnie szkoleniowe, do którego przystąpiło ponad 100 taekwondoków z 4 klubów: Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do, Puławskiego Klubu Taekwon-do ITF, Puławskiej Szkoły Taekwon-do, Klubu Sportów Walki Gedeon. 

Występy taekwondoków oceniała komisja w składzie: V dan Jarosław Bigos, IV dan Izabela Grodzicka, II dan Paweł Głowienka, II dan Magdalena Dudzicz, II dan Wojciech Zieliński, I dan Krystian Sankowski.
Gratulujemy wszystkim, którzy uzyskali promocję na kolejny stopień.

Poniżej pełna lista zdających z naszego klubu, którzy uzyskali promocję na kolejny stopień.

 

10 cup (biały pas)

Cybulska Milena, Kosiak Joanna, Kowalczyk Mikołaj, Krzos Tymoteusz, Kułak Adam, Kurdziałek Jakub, Maurer Mikołaj, Miazga Stanisław, Miazga Maria, Młyńska Zuzanna, Młyński Bartosz, Mokrzyńska Paulina, Olender Emilia, Palenicka Lena, Przybysz Maja, Szczepaniak Kaja, Wajerak Zuzanna, Wojewódka Bartosz, Wojewódka Marcel, Zagożdżon Konrad, Zduńczak Jakub, Kania Jakub, Mroczek Piotr, Kasprzak Jan, Piątek Maciej, Siwek Elżbieta, Stoń Sebastian, Łukasiak Kamil, Pietrzak Kinga, Kulik Piotr

8 cup (zółty pas)

Przybysz Nikola, Anyszek Julia, Bonek Amelia, Kośla Ewa, Krasuska Zofia, Wawrzynowska Ola, Przybysz Bartłomiej, Paryszek Jakub

7 cup (półzielony pas)

Anyszek Jakub, Anyszek Kornelia, Jawoszek Jakub, Mróz Amelia, Oberda Marta, Płachta Mateusz, Przybysz Szymon, Przybysz Igor, Konopka Mateusz, Michał Łukasiak, Pieńkosz Oliwia

6 cup (zielony pas)

Szuwara Eryk, Potas Jakub, Ragus Szymon, Celej Sebastian, Hejduk Kamil, Hejduk Magdalena, Lipiec Damian, Przyczka Kacper

5 cup (półniebieski pas)

Działa Mateusz, Kasperski Mateusz, Mateńka Tomasz, Królikowska Izabela, Przychodzień Natalia, Szymańska Aleksandra, Wojtaś Wiktoria, Siwek Kacper, Piecek Bartłomiej, Piecek Michał, Kostyra Amelia

4 cup (niebieski pas)

Jaraszek Piotr, Zykubek Przemysław, Paterek Zuzanna, Jastrzębski Bartłomiej, Krogulec Jakub, Krogulec Julia, Paziewski Patryk

3 cup (półczerwony pas)

Kania Weronika, Wojciechowska Maja, Kosiak Jakub, Kasprzak Antoni, Mąkowski Marek

2 cup (czerwony pas)

Kręcisz Michał

1 cup (półczarny pas)

Kamiński Maciej