Wspólne treningi naszych taekwondoków z rodzicami – filmiki

Wspólne treningi naszych taekwondoków z rodzicami – filmiki

23 marca 2024 pierwszy raz w historii naszego klubu przeprowadziliśmy 3 wspólne treningi naszych taekwondoków z ich rodzicami! Frekwencja dopisała wyśmienicie, a atmosfera zajęć była rewelacyjna.

Każdy z uczestników otrzymał po treningu na pamiątkę (przygotowany specjalnie na tą okazję) imienny dyplom udziału oraz coś słodkiego.

.

Trener po zajęciach:

“Jestem pełen uznania dla wszystkich uczestników za zaangażowanie w trening – wypadliście rewelacyjnie pomimo, iż wcale nie było lekko. To co dziś zobaczyłem pozwala mi wyraźnie stwierdzić, że takie spotkania powinny wejść do naszego sezonowego kalendarza znacznie częściej. Dziękuję Wam za te dzisiejsze wspólne treningi, które również dla mnie były fajną i nową przygodą. Mam nadzieję, że Wam się też podobało. “

A co m.in napisali po zajęciach rodzice:

“Nie przypuszczałam, że sprawi nam to aż tyle radości.”

” Było super! Czekamy na kolejny trening.”

“Dziękuję za świetny pomysł. Super zabawa. Brawo!”

“Wspaniałe doświadczenie. Jestem wdzięczny za możliwość uczestniczenia w treningu Taekwon-do w takiej oprawie. Oczywiście dziękuję za trud jaki wkłada Pan w szkolenie naszych pociech- dało się odczuć na sobie. Z przyjemnością chciałbym to powtórzyć.”

“Był wycisk. Pot, zadyszka i świetna zabawa. Efekty czuję już dziś 🙂 Mam nadzieję na kolejny taki trening i inne inicjatywy integracyjne.”

Dziękujemy za to spotkanie i do następnego razu!

*

Zobaczcie na krótkich filmikach jak to wyglądało w praktyce:

.

.

.

.

.

.

Napisz do nas przez MESSANGERA