Wróciliśmy z obozu nad Bałtykiem

Wróciliśmy z obozu nad Bałtykiem

Zakończony Sportowy Obóz Taekwon-do w Dźwirzynie zgromadził 75 osób z 4-ech klubów Okręgu Lubelskiego, Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF. Wraz z dębliniakami na obozie trenowali zawodnicy Lubelskiej Szkoły Taekwon-do, Szkoły Taekwon-do Zagłoba oraz Puławskiej Szkoły Taekwon-do. Na treningach pojawili się też zawodnicy miejscowych (pomorskich) klubów należących do OOT ITF.

Doskonała baza sportowa Dźwirzyna oraz fachowi instruktorzy, sprzyjały efektywnym treningom a przepiękne plaże i wyjątkowo trafiona pogoda, wypoczynkowi obozowiczów i częstym kąpielom w morzu.

Ośrodek Wypoczynkowy Geo-Sea, w którym przebywali obozowicze, oferował ponadto bardzo dobre warunki bytowe oraz obfite i smaczne posiłki.

Obóz był również miejscem zgrupowania zawodników przygotowujących się do Mistrzostw Świata Taekwon-do w Białorusi, w tym naszego zawodnika Dominika Janiszka.   

Na zakończenie obozu odbyła się tradycyjnie egzamin na pasy. 9-ciu taekwondoków naszego klubu wyjechało z Dźwirzyna z wyższym stopniem zaawansowania technicznego.

Według opinii wielu uczestników, był to jeden z najlepszych obozów taekwon-do w ciągu ostatnich lat. 

Jak było zobaczcie na zdjęciach.

Napisz do nas przez MESSANGERA