Sezon 2006/07

Sezon 2006/07

FILMIK Z POKAZU 

 • Jest już gotowy Filmik z pokazu na Dniach Dęblina. Wprawdzie nie było zbyt dużo materiału do umieszczenia w nim, bo kamera padła w trakcie nagrywania, ale zawsze lepsze coś niż nic. Do filmu dołączyłem również fragmenty przygotowań do tegoż pokazu. Ten sam filmik jest również w lepszej jakości niż zamieszczony tutaj – dla zainteresowanych do odbioru osobistego. Miłego oglądania:)

 

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2006/2007 

 • W czwartek 21.06 odbył się ostatni trening sezonu. Wprawdzie sezon ten mięliśmy tradycyjnie zakończyć 3-dniowym biwakiem, ale niestety pogoda pokrzyżowała te plany. Miniony rok treningowy należy na pewno zaliczyć do udanych. Obfitował on w wiele imprez i sukcesów. Wystartowaliśmy aż w 8 TURNIEJACH, w tym w tych najważniejszych jak Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Polski. Miejmy nadzieje, że przyszły sezon będzie równie dobry. A w przyszłym roku będziemy obchodzić jubileusz 10-lecia Taekwon-do w Dęblinie🙂

 

POKAZ NA “DNIACH DĘBLINA” 

 • W ubiegłą niedzielę (17.06) tuż przed koncertem gwiazdy tegorocznych DNI DĘBLINA – Patrycji Markowskiej, grupa zaawansowana DSTKD zaprezentowała swe umiejętności wśród licznie zgromadzonej publiczności na stadionie Czarnych Dęblin. Mimo drobnych “skuch” pokaz się podobał a poziom prezentowanych technik pozostawił przybyłym widzom niezapomniane wrażenia. W przyszłym roku będzie jeszcze lepiej:)


MIĘDZYSTYLOWY TURNIEJ MŁODYCH MISTRZÓW SZTUK WALKI 

 • Również w niedzielę (17.06) w Puławach rywalizowali najmłodsi taekwondocy naszego klubu. Ekipa w składzie: Krzysztof Jędrys, Mateusz Grzęda, Magdalena Dudzicz, Maciej Ługowski, Kacper Kubak, Michał Filipowski, Jakub Żmuda wywalczyła aż 8 medali: 3 złote, 2 srebrne i 3 brązowe. Serdecznie gratulujemy!!!


III TURNIEJ TAEKWONDO O MISTRZOWSTWO OKRĘGU LUBLIN W PUCHACZOWIE 

 • 9 czerwca 7 osobowa drużyna naszego klubu już po raz drugi wystąpiła w Puchaczowie w organizowanym przez tamtejszy klub “DAN” turnieju. Wróciliśmy aż z 10 medalami (4 złote, 3 srebrne i 3 brązowe) i tytułem Najlepszej Zawodniczki Turnieju dla Izabeli Grodzickiej.

Dęblińską Szkołę Taekwon-do reprezentowała 7-osobowa drużyna w składzie:Izabela Grodzicka, Agata Lechowicz, Samanta Aleksiewicz, Paweł Głowienka, Krystian Sankowski, Dawid Pielak i Przemysław Adamiec. Do pełnienia funkcji sędziego wydelegowani zostali Dawid Kurek i Michał Głowienka.

 

PRACOWITA KOŃCÓWKA SEZONU 

 • Sezon treningowy 2006/2007 dobiega końca wraz z nadejściem wakacji. Ale tak się złożyło, że ten ostatni miesiąc treningowy będzie obfitował w wiele imprez.. Już w następną sobotę – 9 czerwca, 10 zawodników DSTKD wystąpi w Puchaczowie w 3 Turnieju o Mistrzostwo Okręgu Lublin. Tydzień później – w niedzielę 17 czerwca – kilku najmłodszych reprezentantów klubu weźmie udział w Międzystylowym Turnieju Młodych Mistrzów Sztuk Walki w Puławach. Dzień wcześniej – w sobotę 16 czerwca – grupa zaawansowana da pokaz swych umiejętności przy okazji Dni Dęblina. Sezon zakończy się biwakiem w Niebrzegowie, o którym informacje zamieszczone są poniżej. Warto również dodać, że większość treningów, które zostały zaplanowane na czerwiec to treningi terenowe.

 

ZAPRASZAMY NA BIWAK 

 • Tradycją stało się już, że na zakończenie sezonu treningowego organizujemy biwak szkoleniowy, gdzie oprócz treningów taekwon-do jest również sporo miejsca na dobrą zabawę. Chętnych prosimy o kontakt z trenerem.

 

PRASA ZNÓW O NAS 

 • W ostatnim numerze powiatowego tygodnika “TWÓJ GŁOS” ukazał się artykuł pt. “MIstrzostwa Świata w naszym zasięgu” opisujący występ naszych zawodników w Słowenii oraz na Mistrzostwach Polski w Zawierciu.

 

ZOBACZ MIEJSCE WAKACYJNEGO OBOZU

 • Wiadomo już, że obóz odbędzie się w Janowie Lubelskim w terminie od 13.08 do 28.08.2007. Można zobaczyć i poczytać o tym gdzie będziemy trenować i wypoczywać na stronie związkowej.

 

LICENCJA ITF DLA NASZEGO KLUBU 

 • Miło mi poinformować, że Dęblińska Szkoła Taekwon-do otrzymała licencje tzw. plaque (czytaj plak) bezpośrednio od International Taekwon-do Federation.

 

RELACJA I ZDJĘCIA Z MISTRZOSTW ŚWIATA

 • Relacje na gorąco uczestników turnieju – Łukasza i Piotrka

Czym były dla mnie te Mistrzostwa Świata? hmmm…..
Na pewno były czymś nowym,niesamowitym doznaniem.Okazją do spojrzenia na TKD od innej strony. Nie oszukujmy się- jadąc na taką imprezę trzeba być świetnie przygotowanym, szczęście nie załatwi wszystkiego. Mimo, że nie zdobyłem medalu, to jednak nabrałam nowego doświadczenia i odebrałem
porządną lekcję.
Podziwiając zawodników z innych krajów mogłem przyrównać ich technikę, styl walki, mentalność do naszej-polskiej. Są różnice, ale i dużo podobieństw. Potwierdziły się moje przypuszczenia, że Koreańczycy są po prostu niesamowici.Oni TKD mają we krwi.
Mimo całych tych zawodów, stresu,walk, najwspanialszą rzeczą, jaka mi się przytrafiła, było spotkanie z samym Prezydentem TKD-niesamowite wrażenie.Człowiek skromny,emanujący taką dziwną energią, dumą, dostojeństwem.Tak samo, jak trzy 9 dany-podobno jedyne na świecie.Ci ludzie mają w sobie to “coś”.Przy nich czuje się prawdziwe TKD. A ja byłem przy nich taki malutki….Poza tym, jako jeden z nielicznych uczestniczyłem w spotkaniu z nimi, bo mówię po angielsku:) Znajomość języków się opłaca!:))))Te właśnie spotkania dały mi nową siłę i ochotę na dalsze zgłębianie TKD. Nie umiem tego opisać słowami- to trzeba przeżyć samemu.
Cieszę się, że dostałem szansę pojechać, zobaczyć i spróbować.:)

Łukasz Bieńko

 

Mistrzostwa Świata to zawody najwyzszej rangi Taekwondo, pozwolily mi porównac swój poziom z najlepszymi na świecie.Okazało się, że nie było aż tak zle. Opisać to co przeżylem w kilku zdaniach jest niemożliwe,(dnia by zbrakło żeby wszystko opowiedzieć) jedno czym moge sie z wami podzielić to tym ,że mamy naprawde dobrych trenerów i są szanse na medale.Jestem pewny ,że udział w takich zawodach i zdobyte doświadczenie zaowocuje w nastepnych startach.Podziekowania należą sie mojemu trenerowi dzieki niemu moglem przeżyć niezapomniane chwile.Pozdrawiam:)

Piotr Wojtaś

 

KOLEJNE WIEŚCI Z MISTRZOSTW

 • Są kolejne informacje o Mistrzostwach Świata. Smutnym faktem jest to, że wracamy ze Słowenii bez medalu, ale optymistycznie nastraja to, iż nasi zawodnicy zaprezentowali się tam na prawdę dobrze. W sobotę Piotrek startował jeszcze w technikach specjalnych, zaś Łukasz w testach siły. Łukasz jako jeden z nielicznych rozbił techniką yop chagi, ale sędziowie uznali, że nie stanął po rozbiciu w pozycji (chodż ponoć było inaczej). Piotrek również jako jeden z nielicznych skoczył nomo yop i rozbił deskę, ale potknął się i podparł – przez co rozbicie nie zostało zaliczone. Wszystko to tylko informacje na gorąco (z telefonu). Chłopaki już dziś zjawią się na treningu więc z pierwszej ręki dowiemy się jak to było:) A już niedługo zapraszam do oglądania fotek i filmików z Mistrzostw Świata – a będzie się czym chwalić:)

 

WIEŚCI Z MISTRZOSTW 

 • Każdy kto chce śledzić na żywo zmagania zawodników na Mistrzostwach Świata musi wejść na stronę www.taekwondo-itf.si i wybrać jedną z dwóch kamer. Serdecznie zachęcam!!!
 • UWAGA!!! Mamy już pierwsze nowiny z Mistrzostw Świata. Łukasz i Piotrek stoczyli już pojedynki i niestety przegrali. Łukasz walczył z Grekiem, zaś Piotrek z zawodnikiem z Puerto Rico. Obydwaj przegrali niewielką różnicą punktów (Piotrek zaledwie jednym). Warto dodać, że przeciwnik Piotrka doszedł aż do finału (więc musiał być naprawdę dobry). Trener Gruszczyński poinformował, że obydwaj nasi zawodnicy bardzo dobrze się spisali w walce (co będzie można obejrzeć na filmiku tuż po Mistrzostwach), tym bardziej że poziom Mistrzostw jest ponoć bardzo wysoki. Łukaszowi zostały jeszcze testy siły a Piotrkowi techniki specjalne. Obydwie konkurencje rozegrane zostaną jutro. Trzymamy kciuki!!! Poniżej zdjęcie z ceremonii rozpoczęcia


ROZKŁAD TRENINGÓW W OKRESIE DŁUGIEGO WEEKENDU MAJOWEGO

 • Rozkład treningów w okolicach długiego majowego weekendu jest następujący:

poniedziałek (30 kwietnia) – 18.30 młodsza grupa; 19.45 starsza grupa

poniedziałek (7 maja) – 18.30 młodsza grupa; 19.45 starsza grupa

wtorek (8 maja) – 18.30 młodsza grupa; 19.45 starsza grupa

środa (9 maja) – 19.00 dwie grupy razem

czwartek (10 maja) – 19.00 dwie grupy razem

 

PIERWSZY TRENING TERENOWY

 • A oto zdjęcia z pierwszego w tym roku treningu terenowego

 

WYJECHALI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA

 • Dziś (23.04) dwóch naszych reprezentantów Łukasz Bieńko i Piotr Wojtaś wraz z resztą polskiej drużyny wyjechali na tydzień do Bled w Słowenii, gdzie razem z reprezentantami ponad 60 krajów rywalizować będą w Mistrzostwach Świata Taekwon-do ITF. Trzymamy mocno kciuki!!!

 

OBÓZ WAKACYJNY

 • Znane jest już miejsce i termin wakacyjnego obozu treningowego. Odbędzie się on od 13 do 26 sierpnia w Janowie Lubelskim. Szczegóły na treningach. Serdecznie zapraszamy do udziału!!!

 

SUKCESY NA MISTRZOSTWACH POLSKI PUT

 • Miło mi poinformować, że na XIV Mistrzostwach Polski Taekwondo PUT Paweł Głowienka wywalczył tytuł Mistrza Polski w układach formalnych, zaś Kamil Węcel w technikach specjalnych. Skład naszej drużyny uzupełniali Konrad Węcel, Dawid Kurek i Łukasz Bieńko (3 miejsce w technikach specjalnych) oraz Michał Głowienka jako sędzia.

 

ZAPOWIEDZI TURNIEJOWE

 • Już po świętach czeka nas 2 duże imprezy. W połowie kwietnia kilku osobowa drużyna naszego klubu wyjeżdza na Mistrzostwa Polski Seniorów PUT, natomiast w tydzień póżniej 2 zawodników DSTKD będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata Taekwon-do ITF w Słowenii. Już teraz trzymamy kciuki. Relacje z w/w turniejów będą podawane na bieżąco.

 

EGZAMIN NA STOPNIE MISTRZOWSKIE W WARSZAWIE

 • W sobotę 31 marca trener Jarosław Bigos brał udział w egzaminie na stopnie mistrzowskie przeprowadzonym przez Sławomira Gruszczyńskiego w Warszawie. Promocję otrzymało 3 osoby. Szczegóły na stronie Ogólnopolskiego Związku Taekwon-do: www.taekwondo-itf.pl


EGZAMIN NA STOPNIE SZKOLENIOWE

 • W czwartek 8 marca odbył się kolejny egzamin na stopnie szkoleniowe. Instruktor międzynarodowy Sławomir Gruszczyński awansował następujące osoby:

na 10 cup: Dżesika Kubak, Bartłomiej Piątek, Arkadiusz Macierzyński

na 8 cup: Jakub Głowienka, Samanta Aleksiewicz, Przemysław Adamiec, Michał Kuropatwa, Łukasz Jabłoński, Rafał Królik, Karol Domaracki

na 6 cup: Magdalena Dudzicz, Kamil Gugała

na 4 cup: Wojciech Wójcicki

na 3 cup: Michał Głowienka


ARTYKUŁY PRASOWE

 • W dziale W PRASIE wstawione zostały artykuły z zawodów w Puławach.

 

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TANGSOODO

 • W sobotę 3 marca odbył się w Puławach IV Ogólnopolski Turniej Tangsoodo. Zgromadził on przeszło 140 zawodników z całej Polski reprezentujących różne style. Nasz klub reprezentowała 8-osobowa drużyna w składzie: Łukasz Bieńko, Piotr Wojtaś, Kamil Węcel, Konrad Węcel, Paweł Głowienka, Maciej Ługowski, Dawid Kurek i Izabela Grodzicka. Zdobyliśmy aż 11 medali (3 złote, 5 srebrnych i 3 brązowe). I tak:

Izabela Grodzicka – złoto w konkurencji technik specjalnych

Paweł Głowienka – srebro w konkurencji technik specjalnych do 175 cm

Konrad Węcel – srebro w konkurencji technik specjalnych powyżej 175 cm

Dawid Kurek – srebro w walce semikontakt do 70 kg , srebro w układach od 1 cup

Kamil Węcel – srebro w walce lightkontakt do 63 kg , brąz w walce semikontakt do 63 kg

Piotr Wojtaś – złoto w układach, złoto w walce semikontakt do 70 kg , brąz w walce lightkontakt do 70 kg , brąz w technikach specjalnych powyżej 175 cm .

Dorobek medalowy Piotrka pozwolił mu zdobyć puchar i zaszczytny tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju.

Gratulujemy!!!


EGZAMIN NA 10 CUP

 • Dnia 13.02. odbył się egzamin na 10 cup (biały pas). Ten pierwszy krok na drodze taekwon-do postawiło kilkanaście osób naszego klubu.

 

KALENDARZ IMPREZ

 • Ustalony został kalendarz imprez Ogólnopolskiego Związku Taekwon-do ITF na rok 2007. Szczegóły na stronie www.taekwondo-itf.pl

 

SPOTKANIE Z WŁADZAMI PUT

 • 10 lutego br. w Kielcach odbyło się spotkanie prezesów- Ogólnopolskiego Związku Taekwon-do ITF Sławomira Gruszczyńskiego oraz Polskiej Unii Taekwondo Zbigniewa Pawlaka. Ustalono zasady współpracy między organizacjami. Dotyczą one głównie rywalizacji sportowej. W spotkaniu brał także udział wiceprezes PUT – Mikołaj Kotowicz i prezes DSTKD – Jarosław Bigos


ZMIANA STRUKTURY NASZEGO ZWIĄZKU

 • 4 lutego odbyło się Walne Zebranie Lubelskiego Związku Taekwon-do ITF, na którym podjęto uchwałę o przekształceniu tej struktury w Ogólnopolską Organizację Taekwon-do ITF i rozszerzeniu działalności na teren całego kraju. Inspiracją do podjęcia takich kroków były głosy instruktorów z całej Polski, którzy pragną przyłączyć się do naszego związku i współpracować z koreańskim ITF.

 

KADRA NA MISTRZOSTWA ŚWIATA W SŁOWENII

 • Ogólnopolski Związek Taekwon-do ITF powołał kadrę na Mistrzostwa Świata Seniorów, które odbędą się od 24 do 29 kwietnia 2007 w Bled (Słowenia). W skład kadry weszło 2 zawodników Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do: Piotr Wojtaś (techniki specjalne i walki do 71 kg) oraz Łukasz Bieńko (testy siły i walki + 80 kg). Zapraszmy do odwiedzenia strony mistrzostw – www.taekwondo-itf.si

 

ROZKŁAD TRENINGÓW W OKRESIE FERII

 • Porządek treningów w ferie zimowe:

1 tydzień: wtorek (13.02), środa (14.02), czwartek (15.02) od 18.30 (obie grupy)

2 tydzień: poniedziałek (19.02), wtorek (20.02), środa (21.02) od 18.30 (obie grupy)

 

SEMINARIUM Z MISTRZEM HWANG HO YONGIEM W LUBLINIE

 • W dniach 26 – 28 stycznia 2007 odbyło się w Lublinie seminarium szkoleniowe z koreańskim Mistrzem Hwang Ho Yong – VIII dan, z którego sylwetką można się zapoznać na stronie Lubelskiego Związku Taekwon-do ITF. Seminarium zgromadziło ponad 60 osób, które podzielone były pod względem zaawansowania (do 2 kup i od 1 cup). Mistrz zwracał szczególną uwagę na techniczną stronę taekwon-do, a przy okazji pozytywnie wyraził się o poziomie wyszkolenia uczestników. Na zakończenie seminarium przeegzaminował kilkadziesiąt osób na stopnie szkoleniowe (z naszego klubu awansowali: Maciek Ługowski na 3 cup, Dawid Pielak na 5 cup oraz Agata Lechowicz na 6 cup) a także 8 osób na stopnie dan:

I dan – Bartek Cierech i Tomasz Pawlik

II dan – Robert Plottke, Michał Świca, Marek Jabłoński, Michał Pawlik i Dariusz Nowakowski

III dan – Ewa Gruszczyńska (dawniej Burek)

Relację z seminarium zamieściła również w swoim programie Telewizja Lublin.

 

NOWE PÓŁCZARNE PASY W KLUBIE

 • 16 stycznia 2007 roku do egzaminu na 1 cup (półczarny pas) przystąpili: Paweł Głowienka, Kamil Węcel, Konrad Węcel oraz Dawid Kurek. Po trwającej ponad godzinę prezentacji umiejętności (układy, kopnięcia, walki krokowe, walka sportowa, hosin-sul, rozbicia, teoria) chłopcy otrzymali z rąk egzaminatora Sławomira Gruszczyńskiego upragniony stopień, który jest ostatnim przystankiem w drodze do mistrzostwa. Padło również stwierdzenie, że poziom tego egzaminu był jednym z najwyższych (o ile nie najwyższym) ze wszystkich przeprowadzonych do tej pory w Dęblinie egzaminów na tenże stopień. GRATULUJEMY!!!


TAEKWON-DO W ZAGŁOBIE

 • Z początkiem roku 2007 została utworzona w Zagłobie (gm. Wilków) nowa sekcja należąca do Sportowego Klubu Taekwon-do Poniatowa, którego instruktorem jest Zbigniew Stola ( I dan). Warto wspomnieć, iż w klubie tym 15 lat temu swoje pierwsze kroki w taekwon-do stawiał Jarosław Bigos (wówczas klub ten był pod wodzą Sławomira Gruszczyńskiego). Zagłoba jest miejscem pochodzenia JB, tam też w 1994 roku rozpoczynał on swoją drogę instruktorską. W tamtej pierwszej zagłobskiej sekcji zaczynała treningi Ewa Burek – dziś II dan. Przy okazji wizyty na treningu w Zagłobie, w którym brało udział prawie 50 osób, zrobiliśmy kilka pamiątkowych zdjęć.

 

ZAPOWIEDŹ SEMINARIUM

 • W ostatni weekend stycznia przyjeżdza do Polski na 3dniowe seminarium mistrz koreański Hwang Ho Yong (VIII dan). Zajęcia odbywać się będą w 2 grupach – do 2 cup i od 1 cup. Szczegóły na stronie Lubelskiego Związku Taekwon-do ITF

 

TRENINGI Z SABUNIMEM SŁAWOMIREM GRUSZCZYŃSKIM

 • Na specjalne treningi seminaryjne dla czerwonych pasów przyjeżdża do Dęblina instruktor międzynarodowy Sławomir Gruszczyński – V dan. Spotkania maja na celu przygotowanie techniczne i merytoryczne ćwiczących do egzaminu na stopień mistrzowski w niedalekiej przyszłości:) Drugim etapem szkolenia będzie zbliżające się seminarium z Hwang Ho Yongiem.


MIĘDZYNARODOWY PUCHAR ŚWIDNIKA

 • W sobotę 16 grudnia nasza 7 osobowa drużyna (Dawid Kurek, Kamil Węcel, Konrad Węcel, Mieszko Dłoniak, Przemek Kępka, Paweł Głowienka, Remek Warda) wystąpiła w Międzynarodowym Pucharze Świdnika, w którym oprócz reprezentantów klubów z całej Polski wystąpiły ekipy z Mołdawii i Rosji. Wszystkie prowadzone boje były bardzo zacięte i do domu udało nam się przywieść 2 złote i 1 brązowy medal. Dawid Kurek zwyciężył kategorie układów powyżej 2 cup a w swojej kategorii wagowej zajął 3 miejsce. Również w układach (od 4 do 2 cup) pierwsze miejsce zajął Przemek Kępka. Gratulujemy!!!


RELACJA Z TURNIEJU WEWNĄTRZKLUBOWEGO

 • I Wewnątrzklubowy Turniej Taekwon-do i Mecz sparingowy Dęblin – Lublin przeszły do historii.

W sobotę 4.11. z inicjatywy Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do, przy współudziale Urzędu Miasta Dęblin i firmy AGBO, został zorganizowany Turniej Taekwon-do. Patronat honorowy na imprezą objął pan Waldemar Jakubik – dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Dęblinie (miejsce zawodów).

W turnieju wystartowało ponad 40 zawodników z Dęblina i Lublina, którzy rywalizowali ze sobą w 8 konkurencjach. Zawody zgromadziły pokaźną liczbę publiczności, która dopingiem ochoczo wspierała rywalizującą młodzież. Po układach formalnych, technikach szybkościowych, technikach specjalnych przyszedł czas na to na co wszyscy czekali. Kulminacją wieczoru zmagań sportowych był bowiem mecz sparingowy Dęblin – Lublin, który po trzymających w napięciu walkach, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3 : 2.

Puchar dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Dawid Kurek – zdobywca 2 złotych i 1 srebrnego medalu, najlepszą zawodniczką została Agata Lechowicz – zdobywczyni 1 złotego i 1 srebrnego medalu. Przyznano także puchar specjalny (ufundowany przez patrona imprezy) dla najmłodszego zawodnika – był nim 8 letni Kacper Narecki.

A oto pozostałe rezultaty:

układy dziewcząt (do 6 cup)

Miejsca:

1.Dłoniak Patrycja

2.Lechowicz Agata

3.Dudzicz Magdalena

układy chłopców (do 6 cup)

Miejsca:

1.Żmuda Jakub

2.Jędrys Krzysztof

3.Pastor Przemysław

układy chłopców (do 1 cup)

Miejsca:

1.Głowienka Paweł

2.Kurek Dawid

3.Kepka Przemysław

konkurencja technik specjalnych

Miejsca:

1.Kurek Dawid

2.Sankowski Krystian

3.Głowienka Paweł

Szybkościówki:

Chłopcy (młodzicy)

Miejsca:

1.Głowienka Jakub

2.Kubak Kacper

3.Filipowski Michał

Chłopcy (juniorzy)

Miejsca:

1.Ługowski Maciej

2.Pielak Dawid

3.Żmuda Jakub

Dziewczęta

Miejsca:

1.Lechowicz Agata

2.Capała Klaudia

3.Dłoniak Patrycja

Mecz sparringowy:

Para Lublin Dęblin
Zawodnik p Zawodnik p
1 Romanek K – 6 cup 1 Sankowski K – 4 cup  
2 Ziembiński D – 6 cup   Kępka P – 3 cup 1
3 Pawlik T – 1 cup 1 Węcel K – 2 cup  
4 Rudzki G – 6 cup   Dłoniak M – 2 cup 1
5 Kuczyński P – 4 cup   Kurek D – 2 cup 1
Suma   2   3

 

PIERWSZY W TYM SEZONIE EGZAMIN NA STOPNIE SZKOLENIOWE

 • 17 października Instruktor Międzynarodowy Sławomir Gruszczyński – V dan przeegzaminował kilku zawodników klubu na stopnie szkoleniowe. Kolejne stopnie zdobyli:

Krzysztof Jędrys – 9 cup

Krzysztof Pastor – 9 cup

Katarzyna Narecka – 8 cup

Kacper Narecki – 8 cup

Przemysław Pastor – 7 cup

Patrycja Dłoniak – 6 cup

Krystian Sankowski – 4 cup

Izabela Kościelska – 4 cup

Przemysław Kępka – 3 cup

Mieszko Dłoniak – 2 cup

Dawid Kurek – 2 cup

GRATULUJEMY!!!

 

TURNIEJ WEWNĄTRZKLUBOWY

 • 4 listopada odbędzie się I Wewnątrzklubowy Turniej Taekwon-do oraz rozegrany zostanie Mecz Sparingowy Lublin – Dęblin. Wszystkich chętnych do obejrzenia turnieju zapraszamy na godzinę 15.00 do Zespołu Szkół nr 3 przy ulicy Tysiąclecia 25. Dla zawodników bliższe informacje na treningach.


SEMINARIUM W TATRACH

 • W dniach 15 – 18 września kilku osobowa grupa adeptów Taekwon-do wyjechała w Tatry na seminarium szkoleniowe pod kierunkiem sabunima Sławomira Gruszczyńskiego (V dan). Pobyt w górach został uwieczniony na fotografiach, które można obejrzeć poniżej.
Napisz do nas przez MESSANGERA