Mistrzostwa Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF w Nałęczowie – zaproszenie

Mistrzostwa Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF w Nałęczowie – zaproszenie

Serdecznie zapraszamy zawodników Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do na MISTRZOSTWA OGÓLNOPOLSKIEJ ORGANIZACJI TAEKWON-DO ITF, które odbędą się w sobotę 3 grudnia 2022 roku w Nałęczowie, Hala Sportowa ul. Spółdzielcza 17.

W konkurencjach technicznych czyli bezkontaktowych (układach i technikach specjalnych) mogą wystąpić wszyscy posiadacze stopnia co najmniej 8 cup (żółty pas) od rocznika 2015 i starsi. Dodatkowo w walkach light kontakt mogą wystąpić posiadacze stopnia co najmniej 6 cup (zielony pas) od rocznika 2012 i starsi.

Szczegółowy podział kategorii znajduje się w komunikacie zawodów dostępnym poniżej. Prosimy o zapoznanie się z tym komunikatem.

Kibice na trybunach mile widziani – wstęp wolny.

Warunki uczestnictwa w turnieju:

  1. Wypełnienie przez rodzica/prawnego opiekuna oświadczenia znajdującego się tu (wersja dla niepełnoletnich / wersja dla pełnoletnich) i dostarczenie do trenera do 10 listopada 2022
  2. Wpłacenie kwoty 40zł do trenera w momencie przekazywania w/w oświadczenia (kwota ta obejmuje opłatę startową oraz ubezpieczenie NNW na dzień zawodów)

Do Nałęczowa dojechać należy transportem własnym.

Podczas zawodów uczestnicy pozostają pod opieką swoich rodziców.

Na czas zawodów należy wyposażyć zawodników w picie oraz suchy prowiant na cały dzień, gdyż posiłki każdy przygotowuje we własnym zakresie.

Każdy uczestnik Mistrzostw otrzyma pamiątkowy certyfikat udziału oraz plakat zawodów. Natomiast zawodnicy zajmujący miejsca 1-3 otrzymają dodatkowo dyplomy za zajęte miejsca oraz specjalnie zaprojektowane i tłoczone na tą imprezę medale. Projekt medalu znajduje się na zdjęciu głównym tego posta.

Więcej szczegółów dotyczących wyjazdu i udziału w zawodach będzie przekazywanych bezpośrednio osobom, które zadeklarują swój udział w turnieju.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

KOMUNIKAT ZAWODÓW

Napisz do nas przez MESSANGERA