Ważne komunikaty na czerwiec 2023

1.Czwartek 8 czerwca (Boże Ciało) jest dniem wolnym od treningu.

2. Od 12 czerwca (ostatnie 2 tygodnie sezonu) wszystkie treningi odbywać się na świeżym powietrzu – na boisku do koszykówki przed szkołą. Konieczność ta wynika z remontu sali gimnastycznej, który będzie odbywał się w tym czasie.

W tym okresie grupy początkujące P1 i P2 trenują razem, podobnie grypy średniozaawansowane S1 i S2 trenują razem, a także grupy zaawansowane Z1 i Z2 ćwiczą ze sobą.

Na treningi na świeżym powietrzu przychodzimy od razu w doboku lub stroju sportowym (nie będzie dostępu do szatani). Na boisku można trenować w lekkim obuwiu sportowym, ale też bez problemu da się trenować na boso. Na treningi koniecznie zabieramy ze sobą małą butelkę wody!

Zajęcia będą odbywać się wg poniższego harmonogramu. W przypadku złej pogody, decyzję o przesunięciu treningu będziemy podejmować na bieżąco, o czym rodzice będą informowani smsowo.

3. Trening kończący sezon 2022/23 (wspólny dla wszystkich grup P1, P2, S1, S2, Z1, Z2) odbędzie się w czwartek 22 czerwca o godzinie 18.00. Podczas treningu będą robione zdjęcia oraz pamiątkowe grupowe zdjęcie wszystkich taekwondoków. Rozdawane będą również dyplomy ukończenia sezonu oraz certyfikaty z ostatniego egzaminu na pasy.

Dlatego na tym treningu obecność jest obowiązkowa, w doboku (bez koszulki pod spodem) i bez obuwia.

4. Do końca czerwca należy zgłosić smsowo chęć kontynuacji treningów (lub rezygnację z zajęć) w nowym sezonie 2023/24, który wystartuje od września. Informacja ta jest kluczowa, bo pozwoli ustalić skład grup i harmonogram zajęć na nowy sezon.

Po zakończonym sezonie treningi wznowimy po wakacyjnej przerwie – z początkiem września. O szczegółowym harmonogramie zajęć w nowym sezonie oraz przypisaniu do odpowiednich grup treningowych zostaną Państwo poinformowani po 20 sierpnia.

Napisz do nas przez MESSANGERA