Komunikat dla trenujących w KŁOCZEWIE

Dzień dobry,

dziś z rana otrzymałem telefon ze szkoły w Kłoczewie, że od jutra do odwołania (nawet do końca roku) nie możemy trenować na sali gimnastycznej, gdyż wchodzi ekipa remontowa, która będzie odnawiać salę.

Informacja ta spadła na mnie jak przysłowiowy “grom z jasnego nieba”, gdyż nikt wcześniej nie przekazywał nam żadnej informacji o planowanym remoncie sali gimnastycznej.

Na szczęście, w zasadzie “rzutem na taśmę”, udało mi się zarezerwować ostatnie wolne terminy na hali sportowej znajdującej się przy szkole i na czas remontu sali gimnastycznej, będziemy trenować właśnie tam – na hali.

W związku z powyższym kilka istotnych informacji:

  • Na halę sportową wchodzimy dopiero począwszy od czwartku 16 listopada, gdyż w najbliższych dniach przygotowywana będzie ona na okoliczność gminnych obchodów 11 listopada.
  • Zatem w Kłoczewie nie będzie treningów jutro – 9 listopada oraz w poniedziałek 13 listopada (niestety nie mamy na to żadnego wpływu).
  • Na to konto zapraszam do udziału w treningach w Dęblinie – początkujących jutro 9 listopada i we wtorek 14 listopada o 17.00, zaś tych co posiadają już jakiś stopień – dziś 8 listopada, w poniedziałek 13 listopada i środę 15 listopada na godz. 17.00 (SP nr 3, ul. Tysiąclecia 25, Dęblin)
  • Na czas treningów na hali sportowej zmieniają się godziny zajęć (też nie mieliśmy na to żadnego wpływy, gdyż tak jak wspomniałem tylko takie terminy pozostały w harmonogramie pracy hali) – będziemy trenować w poniedziałki od 17.00 do 18.30 oraz czwartki od 19.00 do 20.00 (pierwszy trening na hali, jak już wspomniałem, 16 listopada o 19.00)

Bardzo przepraszam za to niezależne od nas zamieszanie.

W razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji – 663493769

Z pozdrowieniami – Jarosław Bigos

Napisz do nas przez MESSANGERA