Najważniejsze bieżące informacje

Szanowni Rodzice, Drodzy Taekwondocy!

Oto kilka najważniejszych informacji dotyczących bieżącego okresu:

1. Seminarium treningowe z filipińskim Mistrzem Arsolem – VIII dan

10 – 11 lutego 2024 roku na hali sportowej w Stężycy, organizujemy cykl treningów szkoleniowych z filipińskim Mistrzem taekwon-do – Juanito Jr. Arsolem – VIII dan.

Mistrz Arsol ceniony za wysoki poziom techniczny, ale także za otwartość i poczucie humoru. Jego specjalnością są kopnięcia w wyskoku i elementy samoobrony na bazie tradycyjnych technik TKD. Taekwon-do zaczął ćwiczyć w wieku lat 5, a zainspirował go do tego ojciec – mistrz Johnny Morris Arsol, jeden z pionierów taekwon-do ITF na Filipinach. Od wielu lat mieszka i naucza we Włoszech, a także prowadzi seminaria w różnych krajach. Obecnie jest szefem organizacji ITF Union na Azję.

Będzie to doskonała okazja dla naszych taekwodoków, aby potrenować nieco pod okiem wybitnego Mistrza w towarzystwie taekwondoków z innych klubów, a tym samym podnieść własne morale treningowe oraz zwiększyć motywacje do dalszego rozwoju w taekwon-do. Ale będzie to też przede wszystkim niezwykła przygoda. Dlatego gorąco zachęcam do udziału – minimalny stopień kwalifikujący do udziału w seminarium to żółty pas.

Zajęcia prowadzone będą oddzielnie dla młodszych i oddzielnie dla starszych taekwondoków wg poniższego grafiku:

Sobota 10 lutego 2024

Blok poranny

(o szczegółowym podziale na grupy poinformujemy zaingerowanych po 20 stycznia, po wpłynięciu zgłoszeń na seminarium)

  • 10.00 – 11.30 – trening dla dzieci / niższych stopni
  • 11.30 – 13.30 – trening dla starszych / wyższych stopni

Blok popołudniowy

  • 15.00 -16.30 – trening dla dzieci / niższych stopni
  • 16.30-18.30 – trening dla starszych / wyższych stopni

Niedziela 11 lutego 2024

Blok poranny

  • 10.00 – 11.30 – trening dla dzieci / niższych stopni
  • 11.30 – 13.30 – trening dla starszych / wyższych stopni

Koszt udziału w seminarium to 80zł.

Chęć udziału w w/w szkoleniu należy zgłosić do końca roku 2023 wypełniając i wysyłając poniższy formularz on-linowy:

https://forms.gle/6NxK8kFJLGMjR6xx6

*

2. Egzaminy na stopnie szkoleniowe

Egzaminy na stopnie szkoleniowe w taekwon-do planowane są na koniec stycznia 2024. Szczegółową informację, osobom których ten egzamin może dotyczyć, wyślę jeszcze przed końcem roku 2023 w oddzielnym komunikacie.

*

3. Transmisje “na żywo” z treningów taekwon-do Waszych dzieci

Od stycznia planujemy (przynajmniej raz w miesiącu) prowadzić transmisje “na żywo” z prowadzonych przez nas treningów taekwon-do w poszczególnych grupach. Chcemy, aby Państwo w miarę “na bieżąco” mieli podgląd w to, jak wyglądają nasze zajęcia oraz jak trenują na nich Wasze dzieci.

Technicznie będzie się to odbywać tak, że na kilka dni przed planowaną transmisją treningu w grupie Państwa dziecka, otrzymacie Państwo link do transmisji na platformie YouTube. Transmisja będzie niepubliczna, co oznacza, że oglądać ją będą mogły tylko osoby mające link to transmisji – a te będę udostępniał tylko Wam – rodzicom z danej grupy treningowej. Transmisję będzie można obejrzeć na każdym urządzeniu mającym dostęp do YouTube (jeśli ktoś nie będzie mógł obejrzeć transmisji w czasie rzeczywistym – dostęp do niej będzie możliwy również w późniejszym czasie pod tym samym linkiem, który Państwo każdorazowo otrzymają).

*

4. Prośba o wystawienie opinii w google i na FB

Szanowni Rodzice, z większością w Was znamy się od lat.

W swoim czasie obdarzyliście Państwo zarówno mnie jak i wyszkolonych przeze mnie instruktorów zaufaniem, przyprowadzając na treningi i powierzając nam pod opiekę swoje dzieci – co zawsze traktujemy z najwyższą odpowiedzialnością. Myślę, że znacie Państwo doskonale mój dorobek trenerski oraz warsztat treningowy. Wiecie bardzo dobrze w jaki sposób w klubie pracujemy z Waszymi dziećmi.

Uważam, że nie ma “mocniejszej” opinii, niż opinia rodzica. Dlatego ośmielam się prosić Państwa o wystawienie nam – Dęblińskiej Szkole Taekwon-do, pozytywnej opinii w google. Będę zobowiązany jeśli oprócz 5 gwiazdek, napiszecie Państwo również opinię opisową. Proszę również o wystawienie podobnej opinii na naszym klubowym funpagu na FB (www.facebook.com/tkd.deblin).

Z góry Wam za to dziękuję!

*

5. Przerwa treningowa świąteczno-noworoczna

Przerwa świąteczno-noworoczna w treningach taekwon-do nastąpi w dniach 25.12.2023 – 1.01.2024

Korzystając z okazji pragnę Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia.

Niech czas Bożego Narodzenia będzie pełen ciepła, radości i wytchnienia od codzienności. Niech towarzyszy Państwu w tym okresie dużo szczęścia i miłości. A nadchodzący rok niechaj będzie dla Was czasem wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

Z pozdrowieniami i wyrazami szacunku

Jarosław Bigos

Napisz do nas przez MESSANGERA