Info dla zaawansowanych taekwondoków

Począwszy od poniedziałku 27 stycznia 2024r będzie obowiązywał nieco zmodyfikowany harmonogram treningowy dotyczący grup zaawansowanych. Wynika to z decyzji o dołączeniu części taekwondoków z grupy zaawansowanej Z2 do taekwondoków z grupy Z3 (połączona grupa będzie się teraz nazywać Z2 i wszyscy, którzy otrzymali tą informacje przynależą od 27.01 do tej grupy).

Decyzja ta jest poniekąd odpowiedzią na oczekiwania wielu taekwondoków z byłej grupy Z2, aby dołączyć na treningach do starszych kolegów. Wierzymy, że wpłynie to na znaczące podniesienie morale i poziomu technicznego taekwondoków z byłej grupy Z2.

Ponadto poniedziałkowe i czwartkowe treningi nowej grupy Z2 wydłużamy do 1h 30min.

Nowy harmonogram znajduje się poniżej. Proszę zwrócić uwagę, że w czwartki na godzinę przed planowanym treningiem będziemy mieć tzw. “wolną salę”. W tym czasie trener będzie dostępny (dla zaawansowanych taekwondoków) do konsultacji i treningów indywidualnych. Zapraszam do korzystania z tego przywileju. Szczególnie ważne jest to dla tych, którzy przygotowywać się będą do egzaminów na wysokie stopnie szkoleniowe oraz stopnie mistrzowskie.

Napisz do nas przez MESSANGERA