Nałęczów 2023 – info dla zawodników

Najważniejsze informacje dla startujących w zawodach w Nałęczowie oraz ich rodziców.

Co zrobić teraz?

Bardzo proszę o sprawdzenie czy na poniższych listach startowych (w konkurencjach do których zgłaszaliście się) znajduje się Państwa dziecko – jeśli tak, nic nie robimy, jeśli zaś nie – dajemy jak najszybciej sygnał trenerowi. Proszę dokładnie przejrzeć listy (aby pobrać listę w pdf należy kliknąć w jej nazwę).

LISTA STARTUJĄCYCH W UKŁADACH FORMALNYCH

LISTA STARTUJĄCYCH W TECHNIKACH SPECJALNYCH

LISTA STARTUJĄCYCH W WALKACH

.

Co robić w dniu zawodów?

Na turniej zgłosiła się rekordowa, jak do tej pory, liczba zawodników – 250 osób z 16 klubów z całej Polski. Dlatego też w celu usprawnienia przeprowadzenia turnieju przekazujemy kilka najważniejszych informacji:

  • Na halę do Nałęczowa (Spółdzielcza 17) należy przyjechać ok 8.00 – 8.15. Następnie przebieramy się w doboki (precyzyjnie wiążemy pasy, zdejmujemy wszelki ozdoby, dziewczęta włosy koniecznie spięte)
  • O 8.20 meldujemy się u trenera (Puławy u trenerki Izy Grodzickiej, Dęblin u trenera Krystiana Sankowskiego), który sprawdzi listę obecności, a następnie przeprowadzi rozgrzewkę. Będzie też robione zdjęcie grupowe. Trenerzy będą również wspierać zawodników na matach podczas rywalizacji.
  • Po rozgrzewce każdy indywidualnie powinien przećwiczyć co najmniej 2 razy każdy układ, który jest w zakresie jego stopnia. Można to robić na hali lub na korytarzu.
  • Tuż przed 9.00 meldujemy się znów u trenera, aby przygotować się do oficjalnej prezentacji drużyn na rozpoczęciu zawodów, które przewidziane jest na 9.00
  • Podczas trwania turnieju zawodnicy przebywają pod opieką swoich rodziców na trybunach, na maty schodzą tylko wyczytani do rywalizacji zawodnicy. Przez cały czas trwania turnieju kibice i inne osoby postronne przebywają na trybunach.
  • Najpierw na planszy nr 1 i nr 2 będą rozgrywane konkurencje UKŁADÓW FORMALNYCH, zaś na bocznej konkurencja TECHNIK SPECJALNYCH. Rywalizacja w UKŁADACH potrwa maksymalnie 3 godziny, po czym na planszach nr 1 i nr 2 będą rozgrywane konkurencje WALK. Techniki specjalne na planszy bocznej rozgrywane będą przez cały czas trwania turnieju.
  • Zawodnicy, którzy wystartują już w swoich konkurencjach i odbiorą medal za ewentualne miejsce 1-3 na podium, mogą zostać na turnieju, aby kibicować pozostałym zawodnikom, ale mogą również wrócić wcześniej do domu. Pierwsza dekoracja zwycięzców odbędzie się ok. godz. 13.00, zaś druga po rozegraniu wszystkich konkurencji – na zakończenie turnieju. Po odbiór medalu idziemy ubrani w dobok!
  • Każdy uczestnik turnieju otrzyma w dniu zawodów CERTYFIKAT UDZIAŁU – będzie je rozdawał trener na początku turnieju.

UWAGA!

Trener J. Bigos, z racji pełnienia jednej z kluczowych funkcji na turnieju, nie będzie w dniu zawodów dostępny dla zawodników, ani rodziców. Wszelkie zapytania podczas zawodów kierujemy w tym dniu do wyznaczonych trenerów.

DOBREJ ZABAWY na turnieju!

Napisz do nas przez MESSANGERA