II taekwondocki rajd pieszy

II taekwondocki rajd pieszy

W sobotę 22 czerwca 2024 pokaźna grupa (blisko 60 osobowa) naszych taekwondoków oraz ich rodziców wyruszyła na niemal 20-kilometrowy rajd pieszy – poniżej prezentujemy filmową relację z tego wydarzenia.

Tym razem, podczas rajdu, przemierzaliśmy skarpy i inne punkty widokowe, z których rozciągają się wspaniałe widoki oraz magiczne panoramy Kazimierskiego Parku Krajobrazowego oraz Małopolskiego Przełomu Wisły.

Rajd rozpoczęliśmy i zakończyliśmy w Kazimierzu Dolnym, a naszym punktem docelowym była Skarpa Dobrska, z której rozciąga się wspaniała panorama na rozległą okolicę oraz wijącą się w dole Wisłę, a przy dobrej widoczności na horyzoncie widać zarys Gór Świętokrzyskich.

Po drodze “zahaczyliśmy” m.in. o kazimierskie kamieniołomy oraz punkty widokowe na Albrechtówce i przy wiatraku w Mięćmierzu, a po drodze przeszliśmy przez kilka wąwozów lessowych.

Pogoda tego dnia była zmienna (na przemian upały i deszcz), ale pomimo tego wszyscy wspaniale dali radę i zameldowali się na mecie rajdu.

Bardzo dziękuję za Wasz liczny udział, za wspaniały klimat panujący podczas rajdu i za te liczne spontaniczne rozmowy, z których wynika, że podoba Wam się takie “rajdowanie” i chcecie w przyszłości więcej 🙂

Trener

*

*

Zaproszenie na rajd

*

Zdjęcia z trasy rajdu

Napisz do nas przez MESSANGERA