2007/08

2007/08

GALERIA CZARNYCH PASÓW 

 • W dniu dzisiejszym 22 czerwca czarne pasy naszego klubu spotkały sie na plenerowej sesji zdjęciowej. Fotki robione były na dęblińskich fortach oraz nad Wisłą. Umieszczone zostały jako jeden z działów galerii. ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA !!!

 

POKAZ NA MICHALINOWIE 

 • Już 2 pokaz w przeciągu tygodnia dała DSTKD w naszym mieście. Tym razem na festynie dla dzieci na osiedlu Michalinów. Każdy z uczestników został ugoszczony przez organizatorów słodkościami i ogniskową kiełbasą:) Znów wielkie dzięki dla Pawła Głowienki za piecze nad pokazem:)

23 MEDALE W PUCHACZOWIE

 • W niedziele 1 czerwca aż 20 zawodników i zawodniczek naszego klubu startowało w IV Turnieju Taekwon-do o Mistrzostwo Okręgu Lublin w Puchaczowie. Przewieźliśmy 23 medale: 7 złotych, 10 srebrnych i 6 brązowych. Na 23 kategorie w których startowaliśmy zdobyliśmy medale w 18 ( w tym w 5 kategoriach aż po 2). Występ więc należy zaliczyć do bardzo udanych. 

A oto szczegóły:

złoto:

Głowienka Ewa – techniki specjalne i układy

Kamiński Marcin – układy

Żmuda Jakub – walki light kontakt

Filipowski Michał – techniki specjalne

Pielak Dawid – techniki specjalne

Lechowicz Agata – techniki specjalne

srebro:

Jędrys Krzysztof – układy

Magdalena Dudzicz – układy

Jakub Żmuda – układy

Głowienka Paweł – układy i techniki specjalne

Grzęda Mateusz – walki light kontakt

Kubak Kacper – techniki specjalne

Chołuj Krzysztof – techniki specjalne

Dudzicz Magdalena – techniki specjalne

Adamiec Przemysław – techniki specjalne

brąz:

Głowienka Jakub – układy

Lechowicz Agata – układy

Głowienka Paweł – walki light kontakt

Warda Remigiusz – walki light kontakt i techniki specjalne

Filipek Mateusz – techniki specjalne

 

POKAZ POD PAŁACEM JABŁONOWSKICH 

 • W sobotnie popołudnie 31 maja część grupy zaawansowanej DSTKD prezentowała swoje umiejętności na festynie z okazji Dnia Dziecka, który odbył się pod pałacem Jabłonowskich (osiedle Lotnisko) w Dęblinie. Zaprezentowano tradycyjne techniki taekwon-do, układy formalne, różne rodzaje walki i oczywiście rozbicia. Całość pokazu opracował i przygotował jeden z czarnych pasów klubu – Paweł Głowienka za co należą mu się podziękowania i wyrazy uznania. Pokaz przygotowany przez Pawła można będzie zobaczyć jeszcze raz w przyszłą sobotę o godzinie 17.00 na boisku przy świetlicy na Michalinowie (również przy okazji festynu dla dzieci). Zapraszamy!!!NA OBÓZ ZNÓW DO JANOWA LUBELSKIEGO 

 • Już drugi rok z rzędu podczas letniego obozu taekwon-do gościć będziemy w Janowie Lubleskim – tym razem na początku wakacji 3 – 16 lipca. Ci którzy byli w tamtym roku wiedzą, że było bardzo fajnie. Blisko woda, plaża, las… Ci którzy nie byli a chcą się przekonać jak to wszystko wyglądało mogą wejść na stronę ośrodka www.osirjanow.pl, w którym obozujemy a także obejrzeć kilka zdjęć z zeszłych wakacji.

 

ARTYKUŁ W KURIERZE LUBELSKIM 

 • W Kurierze Lubelskim z 6 maja 2008 roku ukazał się artykuł opisujący występ zawodników z Lubelszczyzny na Pucharze Polski w Brzegu Dolnym.

 

PUCHAR POLSKI W TAEKWON-DO ITF W BRZEGU DOLNYM 

 • W miniony weekend 11-osobowa drużyna naszego klubu wojowała na Polish Open w Brzegu Dolnym. Oprócz reprezentacji wszystkich klubów zrzeszonych w Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF w zawodach udział wzięli goście z Czech oraz LKSW Dan. Imprezę swą obecnością zaszczycił również mistrz Hwang Ho Yong – VIII dan. Występ dębliniaków był bardzo udany i owocny w skutkach. Zdobyliśmy aż 19 medali a także puchar dla najlepszego zawodnika wśród juniorów dla Dawida Pielaka oraz puchar dla najlepszego klubu. 

Medale zdobywali:

złoto:

Piotr Wojtaś – walki seniorów do 71kg

Paweł Głowienka – układy juniorów I dan oraz układy seniorów I dan

Dawid Pielak – układy seniorów 6 – 1 cup oraz techniki specjalne juniorów

Maciej Ługowski – techniki specjalne kadetów

Kamil Węcel – techniki specjalne seniorów

srebro:

Maciej Ługowski – układy kadetów 4 – 1 cup

Kamil Węcel – układy juniorów I dan oraz techniki specjalne juniorów

Remigiusz Warda – układy seniorów 6 – 1 cup

Łukasz Bieńko – układy seniorów I dan

Dawid Pielak – układy juniorów 6 – 1 cup

Konrad Węcel – techniki specjalne seniorów

brąz:

Dawid Pielak – walki juniorów do 63 kg

Remigiusz Warda – walki juniorów + 69 kg

Konrad Węcel – układy juniorów I dan oraz układy seniorów I dan

Paweł Głowienka – techniki specjalne juniorów

Serdeczne podziękowania dla panów Tomasza Ługowskiego i Janusza Pielaka za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu.

 

POKAZ NA DNIACH OTWARTYCH LO W DĘBLINIE 

 • 17 kwietnia na Dniach Otwartych w Dęblińskim Liceum przed szeroko zgromadzoną publicznością ze wszystkich miejskich gimnazjów zaprezentowało się “trzech muszkieterów” z naszego klubu, którzy na co dzień są uczniami LO. Paweł Głowienka, Remek Warda i Przemek Adamiec w krótkim pokazie do muzyki wykonali ciekawe elementy treningu taekwon-do m.in. techniki specjalne, układy czy rozbicia. Wielka pochwała i gratulacje dla chłopaków, którzy podjęli się tego zadania “na gorąco” albowiem zostali o to poproszeni przez panią dyrektor LO na dzień przed występem. Pokaz, który przygotowali był wprawdzie krótki, ale przemyślany i atrakcyjny – zdobył uznanie wśród widzów, którzy nagrodzili chłopaków gromkimi brawami. 

JEDZIEMY NA POLISH OPEN 

 • Pod koniec kwietnia (24 i 25) spora liczba zawodników naszego klubu zawita do Brzegu Dolnego koło Wrocławia aby wziąć udział w organizowanym tam Pucharze Polski. W turnieju tym wezmą udział zawodnicy z klubów zrzeszonych w Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF a także kluby zaproszone przez organizatora (m.in. z Czech). Gościem specjalnym zawodów ma być mistrz Hwang Ho Yong.

 

10 LAT TAEKWON-DO W DĘBLINIE – SPECJALNA STRONA 

 • Wszystko zaczęło sie w 1998 roku…

I trwa juz nieprzerwanie od 10 lat.

Z okazji 10lecia taekwon-do w Dęblinie przygotowana została specjalna (wspominkowa) strona internetowa, na której znajdziecie cala historie dęblińskiego taekwon-do, wywiady z osobami od których wszystko sie zaczęło, wspomnienia trenujących oraz mnóstwo archiwalnych zdjęć z całej treningowej dekady.

 

I OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI TANGSOODO

 • W niedzielę 25 lutego odbyły się w Puławach MP Tangsoodo. Turniej, który zgromadził ponad 200 osób z 23 klubów całej Polski miał charakter konfrontacji różnych sztuk walki, jako że wzięli w nim udział przedstawiciele różnych sztuk walki (taekwon-do, tangsoodo, karate, kickboxing). Drużyna DSTKD wywalczyła tam 7 medali (1 złoty, 4 srebrne i 2 brązowe). Troszkę zabrakło też szczęścia, ponieważ zajęliśmy aż 5 razy 4 miejsce czyli tuż za podium. 

A oto wyniki poszczególnych zawodników:

Izabela Grodzicka: Mistrzostwo Polski w technikach specjalnych dziewcząt do 160 cm

Piotr Wojtaś: srebro – układy I danów, srebro – walki w formule semi contakt do 74 kg, brąz techniki specjalne do 180cm

Maciej Ługowski: srebro – techniki specjalne do 170 cm, 4 miejsce układy formalne do 1 cup

Przemysław Adamiec: srebro – techniki specjalne do 180 cm, 4 miejsce układy do 3 cup

Konrad Węcel: brąz – techniki specjalne +180 cm

Kamil Węcel: 4 miejsce techniki specjalne +180 cm

Paweł Głowienka: 4 miejsce – układy I dan

Dawid Pielak: 4 miejsce – walki w formule light kick

Remigiusz Warda: 4 miejsce – techniki specjalne do 180 cm

 

WYCIECZKA DO STOLICY

 • W walentynkowy dzień kilku adeptów naszego klubu wzięło udział w wycieczce zorganizowanej przez J. Bigosa. Zwiedzane były ruiny zamku książąt mazowieckich w Czersku, Wilanów oraz Łazienki Królewskie. Na pamiątkę zrobiliśmy kilka niezłych fotek.

 

SEMINARIUM Z MISTRZEM HWANG HO YONGIEM W SŁUPSKU 

 • Już po raz 3 mistrz Hwang Ho Yong zawitał do Polski. Tym razem nauczał w nadbałtyckim Słupsku. Seminarium pod patronatem Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF zostało zorganizaowane przez pana Daniela Niteckiego V dan – prezesa tamtejszego klubu. Z naszego klubu wzieło w nim udział 3 zawodników: Paweł Głowienka, Przemek Adamiec, Remek Warda. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy certyfikat udziału a Przemek przy okazji awansował na 3 cup:) Szczegóły z seminarium na związkowej stronie www.taekwondo-itf.pl a u nas zdjęcia z seminarium niebawem.WYNIKI EGZAMINU 

 • Z rąk prezesa OOTITF pana Sławomira Gruszczyńskiego (V dan) i przy udziale dużego grona publiczności w dniu wczorajszym kolejne stopnie szkoleniowe otrzymali:

10 cup: Oliwia Herbowicz, Anita Rękas, Filip Lewczyk

9 cup: Julia Wnuk, Jakub Teodorowicz, Jakub Ząbek, Wojciech Ząbek

8 cup: Filip Papis, Mateusz Filipek, Krzysztof Chołuj

7 cup: Dżesika Kubak, Kacper Kubak, Michał Filipowski, Łukasz Jabłoński

6 cup: Marcin Kamiński

4 cup: Rafał Królik

3 cup: Remigiusz Warda, Krystian Sankowski

2 cup: Dawid Pielak

 

ZAPRASZAMY NA EGZAMIN

 • Wszystkich sympatyków Taekwon-do zapraszamy do kibicowania podczas egzaminu na stopnie szkoleniowe, który odbędzie się w czwartek 31 stycznia o godzinie 20.00

 

PUCHAR ŚWIDNIKA 2007 I KOLEJNE SUKCESY 

 • Podczas ostatniego weekendu 1 i 2 grudnia 7 osobowa drużyna DSTKD wystąpiła na IX Międzynarodowym Pucharze Świdnika, w którym zmagało sie 160 zawodników z Polski, Mołdawii i Armenii. Wywalczyliśmy tam aż 15 medali (6 złotych, 6 srebrnych i 3 brązowe) oraz puchar dla drugiej drużyny turnieju.

Pierwszego dnia turnieju rozgrywane były walki indywidualne i drużynowe. Dęblińską Szkołę Taekwon-do w sparringach reprezentowali Izabela Grodzicka, Kamil Węcel oraz Dawid Pielak, który pomimo, iż był debiutantem w naszej drużynie spisał się najlepiej.

Dawid zdobył złoto w swojej kategorii wagowej, Iza zaś brąz. Wielkim pechowcem zawodów okazał się Kamil, który pomimo bardzo dobrego występu w walkach i awansu do półfinału (duże szanse na medal) musiał wycofać się z turnieju z przyczyn losowych.

Po dość stresującym pierwszym dniu przyszedł czas na konkurencje techniczne dnia drugiego, w których to nasz klub zawsze przodował. Tak było i tym razem. Do 2 medali z walk sobotnich w niedziele dorzuciliśmy aż 13 kolejnych. Wszystkie szczegóły w tabeli poniżej.

Nazwisko i imię zawodnika Medale i konkurencje
PIELAK Dawid 1 miejsce walki indywidualne

2 miejsce układy formalne

2 miejsce układy synchroniczne

3 miejsce techniki specjalne

GRODZICKA Izabela 1 miejsce techniki specjalne

1 miejsce układy synchroniczne

3 miejsce walki indywidualne

GŁOWIENKA Paweł 1 miejsce układy synchroniczne

2 miejsce układy formalne

2 miejsce techniki specjalne

ADAMIEC Przemysław 1 miejsce techniki specjalne

2 miejsce układy formalne

2 miejsce układy synchroniczne

WĘCEL Konrad 1 miejsce techniki specjalne
ŁUGOWSKI Maciej 3 miejsce układy formalne
WĘCEL Kamil Przerwany start
DRUŻYNA Puchar dla wicemistrzowskiej drużyny zawodów

Gorące podziękowania należą się panom Tomaszowi Ługowskiemu i Januszowi Pielakowi, którzy jak zwykle w sposób bezinteresowny pomogli w organizacji wyjazdu oraz opiece nad zawodnikami oraz niewielkiej, aczkolwiek aktywnej grupie kibiców z Dęblina. Dzięki również dla sędziego z ramienia naszego klubu Dawida Kurka, który pomimo zbliżającej się matury próbnej znalazł czas aby z nami pojechać.

 

EGZAMIN NA STOPNIE SZKOLENIOWE W KLUBIE 

 • Kolejny egzamin na stopnie szkoleniowe przyniósł aż 24 nowe promocje. W czwartek 25 października sabunim Sławomir Gruszczyński – V dan, przeprowadził sprawdzian umiejętności adeptów i nadał stopnie:

10 cup:

Mateusz Filipek, Krzysztof Chołuj, Łukasz Sentkiewicz, Filip Papis, Marcin Szczepaniak, Jakub Teodorowicz, Mateusz Jankowski, Arkadiusz Biały, Wojciech Ząbek, Jakub Ząbek, Julia Wnuk, Wiktoria Mikusek, Aleksandra Łojek

9 cup:

Natalia Krukar

8 cup:

Dżesika Kubak, Kacper Kubak, Arkadiusz Macierzyński, Marcin Kamiński

7 cup:

Ewa Głowienka, Jakub Głowienka, Krzysztof Jędrys

5 cup:

Magdalena Dudzicz, Przemysław Adamiec

4 cup:

Remigiusz Warda

 

RELACJA Z MISTRZOSTW EUROPY 

 • Mistrzostwa Europy w Estonii, rozegrane w dniach 19 – 21 października, były imprezą, która stała na bardzo wysokim poziomie zarówno sportowym jak i organizacyjnym. Zgromadziła ponad pół tysiąca zawodników z 30 europejskich krajów, w tym takie potęgi jak Rosja czy Czechy. Turniej był również okazją do spotkania wielu znakomitości z kręgu mistrzów ITF jak chociażby Ree Ki Ha – IX dan.

Reprezentant naszego klubu Dawid Kurek – I dan – pomimo, iż przegrał swój pierwszy pojedynek – zaprezentował w walce bardzo dobry poziom i ducha. Tym bardziej, że wspomnianą wyżej walkę stoczył z Mistrzem Europy z Grecji. Jak sam mówi sam wyjazd na ME był dla niego marzeniem. Spełniło się:)

A oto co powiedział Dawid tuż po powrocie:

“Reprezentowanie naszego kraju na Mistrzostwach Europy było jednym z marzeń mojego życia. Było to niesamowite przeżycie – wręcz nie możliwe do opisania. Konkurowałem z najlepszymi zawodnikami z Europy a nawet świata. Takie prestiżowe turnieje jeszcze bardziej kształtują ducha walki a także dużo uczą. Choć nie zdobyłem medalu, nabrałem sporo doświadczenia oraz motywacji do dalszego poznawania tajników naszej pięknej sztuki walki. Atrakcją zawodów był występ słynnej koreańskiej grupy pokazowej, która każdemu imponowała swoją wspaniałą techniką. Cieszę się, że nadal możemy uczyć się od Koreańczyków poprzez przynależność do tej samej organizacji. Bardzo chciałbym podziękować trenerowi za umożliwienie mi wyjazdu, sabunimowi Gruszczyńskiemu za zaufanie i Ewie Gruszczyńskiej za wszelką pomoc i życzliwość podczas wyjazdu. Cieszę się bardzo, że mogłem reprezentować Polskę na arenie miedzynarodowej.”

 

NASZ ZAWODNIK NA MISTRZOSTWACH EUROPY 

 • Dziś na Mistrzostwa Europy w Tallinie (Estonia) wyjechał zawodnik naszego klubu Dawid Kurek. Wraz z Ewą Gruszczyńską z Lubelskiej Szkoły Taekwon-do będą reprezentować Polskę w tym prestiżowym turnieju, na którym swój udział zapowiedziało 500 zawodników z 28 krajów. Dawid wystąpi w walkach indywidualnych i technikach specjalnych. Trzymamy kciuki!!! Szczegółowa relacja z Mistrzostw już na początku przyszłego tygodnia. Dodajmy na koniec, że jest to już 2 w tym roku występ zawodników DSTKD na turnieju najwyższej rangi. Przypomnijmy, że wiosną na Mistrzostwach Świata Taekwon-do ITF w Słowenii wystartowali Piotr Wojtaś i Łukasz Bieńko.

 

ZAPOWIEDŹ EGZAMINU NA STOPNIE SZKOLENIOWE 

 • 25 października o godzinie 18.00 odbędzie się egzamin na stopnie szkoleniowe cup. Wszystkich chętnych do obejrzenia zmagań egzaminacyjnych serdecznie zapraszamy!!!

 

SEMINARIUM Z MISTRZEM HWANG HO YONGIEM W BRZEGU DOLNYM 

 • Już po raz drugi w Polsce mięliśmy przyjemność gościć Mistrza Hwang Ho Yonga – VIII dan z Pragi. Po styczniowym seminarium w Lublinie tym razem z jego nauk korzystaliśmy w Brzegu Dolnym koło Wrocławia. Seminaria z Mistrzem pozostawiają w każdym uczestniku pozytywny ślad, mobilizujący do dalszej pracy nad sobą. Swoją kompletną wiedzę na temat taekwon-do potrafi przekazać w bardzo przystępny sposób, prezentując przy tym swoją doskonałą technikę. Tym bardziej cieszymy się, iż będziemy teraz mieć częstsze kontakty z Mistrzem albowiem został on przydzielony przez prezydenta ITF pana Chang Unga jako instruktor na Polskę. Do obejrzenia jest również kilka zdjęć z seminarium. W seminarium wzięło udział aż 12 osób z naszego klubu, a jeden z naszych zawodników Maciek Ługowski awansował na stopień 2 cup. Gratulujemy!!!

 

POOBOZOWE SPOTKANIE W KAZIMIERZU DOLNYM

 • W niedzielę 3 września w Kazimierzu Dolnym odbyło się poobozowe spotkanie taekwondoków z Dęblina i Lublina. Wzięło w nim udział blisko 20 osób. Ogólnie czas miło spędzony – o czym świadczą zrobione zdjęcia.

 

PIERWSZY TRENING

 • Sezon 2007/2008 rozpoczynamy 3 września w poniedziałek. Trening dla wszystkich odbędzie się o godzinie 18.30. Zapraszamy!!!

 

SEMINARIUM Z HWANG HO YONGIEM

 • W dniach 7-9 września w Brzegu Dolnym koło Wrocławia odbędzie się seminarium szkoleniowe z koreańskim mistrzem Hwang Ho Yongiem – VIII dan. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć w nim udział prosimy o kontakt z trenerem.

 

ZACZERNIŁO SIĘ W KLUBIE 

 • 25 sierpnia 5 adeptów DSTKD złożyło pozytywnie egzamin na stopień mistrzowski I dan. Są to: Izabela Grodzicka, Dawid Kurek, Paweł Głowienka, Kamil Węcel, Konrad Węcel. Tym sposobem klub nasz wychował już 7 stopni mistrzowskich.

 

SUKCESY ZAWODNIKÓW KLUBU 

 • 18 sierpnia na III Mistrzostwach Lubelszczyzny w Taekwon-do ITF drużyna Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do wywalczyła aż 20 medali (9 złotych, 6 srebrnych i 5 brązowych) oraz tytuły Najlepszego Zawodnika i Najlepszej Zawodniczki. W klasyfikacji generalnej tych zawodów zajęliśmy po raz kolejny 1 miejsce.

18 sierpnia rozegrane zostały w Janowie Lubelskim III Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w Taekwon-do ITF. Tym razem oprócz zawodników z lubelskich klubów w turnieju wzięli udział reprezentanci Brzegu Dolnego i Wrocławia. Rywalizacja odbywała się w 14 konkurencjach (aż w 9 z nich dębliniacy sięgnęli po najwyższe trofeum). W sumie zawodnicy Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do wywalczyli 20 krążków: 9 złotych, 6 srebrnych i 5 brązowych oraz puchary: Najlepszego Zawodnika Turnieju dla Dawida Kurka (zdobywcy 3 złotych medali) oraz Najlepszej Zawodniczki Turnieju dla Izabeli Grodzickiej (zdobywczyni 2 złotych i 1 srebrnego medalu). A oto szczegółowe rezultaty:

UKŁADY dziewcząt DO 7 CUP

 1. Głowienka Ewa DSTKD

UKŁADY dziewcząt DO 4 CUP

 1. Nasierowska Joanna DSTKD
 2. Lechowicz Agata DSTKD

UKŁADY dziewcząt DO 1 CUP

 1. Grodzicka Izabela DSTKD

UKŁADY CHŁOPCÓW DO 7 CUP

 1. Zmuda Jakub DSTKD
 2. Adamiec Przemysław DSTKD

UKŁADY CHŁOPCÓW DO 4 CUP

 1. Pielak Dawid DSTKD

UKŁADY CHŁOPCÓW DO 1 CUP

 1. Kurek Dawid DSTKD
 2. Głowienka Paweł DSTKD

UKŁADY I i II DANÓW

 1. Bieńko Łukasz DSTKD

WALKI DZIEWCZĄT

1.Grodzicka Izabela DSTKD

 1. Aleskiewicz Samanta DSTKD

WALKI MŁODZIKÓW

 1. Filipowski Michał DSTKD

WALKI CHŁOPCÓW DO 71 KG

 1. Adamiec Przemysław DSTKD
 2. Królik Rafał DSTKD

WALKI CHŁOPCÓW DO 78 KG

 1. Węcel Kamil DSTKD

WALKI CHŁOPCÓW +78 KG

 1. Kurek Dawid DSTKD

TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT

 1. Grodzicka Izabela DSTKD

TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW

 1. Kurek Dawid DSTKD
 2. Węcel Konrad DSTKD

 

I PO OBOZIE… (dodano 26.08)

 • Kolejny obóz przeszedł już do historii. A oto komentarze pobozowe uczestników i krótka relacja zdjęciowa.

Michał Głowienka

Obóz oceniam bardzo dobrze, treningi były efektywne i ciekawe. Z obozu zapamiętam trenera Milana z podopiecznymi, nietuzinkowy klimat oraz bardzo oryginalne, niespotykane poczucie humory kadry.

Kamil Węcel

Obóz był fajny, aczkolwiek zgubiłem moje ukochane koraliki. Treningi były ciężkie lecz satysfakcjonujące.

Dawid Kurek

Po raz pierwszy układy stały się dla mnie męczące.

Paweł Głowienka

Obóz oceniam na 5 z plusem, treningi były wszechstronne i efektywne. Zapamiętam z obozu “miłą” obsługę w pizzerii DUO oraz żarty trenera Gruszczyńskiego.

Karol Domaracki

Było OK. Treningi wyczerpujące, ciekawe, rozwijające technikę. W pamięci pozostanie mi moja pierwsza walka.

Łukasz Bieńko

Obóz był ok. Zapamiętam z niego fajny klimat i “oczy ważki”

Konrad Węcel

Obóz był wspaniały. Treningi rozważnie prowadzone, dobrana intensywność treningów do umiejętności. Nie zapomnę żartów trenera Sławomira.

Rafał Królik

Obóz oceniam dobrze pod względem organizacyjnym biorąc pod uwagę jego cel czyli ćwiczenie taekwon-do. Treningi ciekawe, pozwalające udoskonalić technikę choć wyczerpujące.

Warto wspomnieć, iż po trudzie obozowych treningów kolejne osoby z DSTKD uzyskały wyższe stopnie szkoleniowe pozytywnie prezentując się na końcowym egzaminie. Zdali:

na 3 cup – Dawid Pielak

na 5 cup – Agata Lechowicz

na 6 cup – Samanta Aleksiewicz, Karol Domaracki, Rafał Królik, Przemysław Adamiec, Mateusz Grzęda

na 7 cup – Kacper Cedro

na 8 cup – Michał Filipowski

 

UWAGA OBOZOWICZE!!! 

 • Uwaga wszyscy wyjeżdżający na obóz w Janowie Lubelskim!!!
 1. Zbieramy się na parkingu pod “TRÓJKĄ” (szkołą, w której trenujemy) o godzinie 10.00 oczywiście w poniedziałek 13-go sierpnia.
 2. Nie jedziemy do lublina pociągiem, gdyż jest tylko pospieszny (cena biletu ponad 20 zł) i nie miał bym możliwości mieć wszystkich na oku:)
 3. Jedziemy wynajętym autobusem (cena biletu 15 zł – do uiszczenia przed wyjazdem).
 4. Przed wyjazdem należy również uiścić resztę kwoty za obóz – 560zł.
 5. Przypominam, że koszt egzaminu nie jest wliczony w cenę obozu, więc jeśli ktoś zamierza zdawać na kolejne stopnie to cena wynosi odpowiednio: 45zł przy skoku o 1 stopień lub 85zł przy skoku o 2 stopnie.
 6. 26 sierpnia w niedzielę mamy zagwarantowany powrót tylko do stacji PKP LUBLIN, w związku z czym każdy obozowicz musi zorganizować sobie transport z Lublina do Dęblina na własną rękę – najlepiej poprosić rodziców o odebranie z dworca lub umówić się z kimś po kogo rodzice przyjeżdżają.

A tuż po obozie zamieścimy na stronie obszerną relację z tej 2-tygodniowej przygody z taekwon-do:) Do tego czasu TAEKWON!!!

 

ZAPRASZAMY DO ROBIENIA TAEKOWNDOCKICH ZDJĘĆ WAKACYJNYCH 

 • Wakacje, czas wypoczynku “w tak pięknych okolicznościach przyrody i niepowtarzalnych” – zapraszam więc taekwondoków do uwieczniania swej techniki w letnich plenerach. Zdjęcia, które zrobicie (najlepiej w stroju oficjalnym czyli doboku) nadsyłajcie na adres mailowy jbigos3@op.pl do końca lipca – najciekawsze z nich opublikujemy już w sierpniu na łamach naszej strony. Serdecznie zapraszam !!!

 

Napisz do nas przez MESSANGERA