Aktualności

Nasi najlepsi na Mistrzostwach Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF w Nałęczowie!

W sobotę 1 grudnia 2018 odbyła się w Nałęczowie kolejna edycja Mistrzostw Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF, do której zgłosiło się blisko 200 zawodników z 14 klubów.

Reprezentacja Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do po raz kolejny udowodniła swoją klasę zajmując  w klasyfikacji generalnej klubów 1 miejsce, ze zdobyczą 15 medali złotych, 13 srebrnych i 9 brązowych.

Dodatkowe 2 złote i 1 brązowy medal dołożyli podopieczni sabunima Jarosława Bigosa z Puławskiego Klubu Taekwon-do ITF, którzy byli debiutantami na zawodach.

Nasi zawodnicy byli bezkonkurencyjni w technikach specjalnych, ale bardzo dobrze zaprezentowali się również w walkach.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, tym którym się nie udało dziękujemy za wspaniałą sportową postawę a licznie przybyłym kibicom dziękujemy za wsparcie i zapewnienie dobrej atmosfery podczas zawodów.

Poniżej pełne wyniki turnieju. Nasi Dęblińscy i Puławscy zawodnicy zaznaczeni są na czerwono.

TECHNIKI SPECJALNE (14 kategorii)

  1. Techniki specjalne dzieci i młodzicy – dziewczynki do 135cm
Lp Imię i nazwisko Klub
1 Daria Masłowska PKTKDITF
2 Kinga Matysiak Dan
3 Julia Prokurat HOSINSUL

 

  1. Techniki specjalne dzieci i młodzicy – dziewczynki do 145cm
Lp Imię i nazwisko Klub
1 Nadia Dąbrowska DSTKD
2 Paulina Kiełbasa HOSINSUL
3 Alicja Cuch PSTKD

 

  1. Techniki specjalne dzieci i młodzicy – dziewczynki do 155cm
Lp Imię i nazwisko Klub
1 MARCELINA SKWAREK HWA_RANG
2 Kornelia Czapla STKDZ
3 Kinga Leonowicz ZSTKD

 

  1. Techniki specjalne dzieci i młodzików – dziewczynki + 155 cm
Lp Imię i nazwisko Klub
1 Mercedes Szulen DSTKD
2 Martyna Kurman DSTKD
3 Iga Dobek DSTKD

 

  1. Techniki specjalne dzieci i młodzików – chłopcy do 135 cm
Lp Imię i nazwisko Klub
1 Alan Wójcik PKTKDITF
2 Piotr Wójcik DSTKD
3 Jakub Jawoszek DSTKD

 

  1. Techniki specjalne dzieci i młodzików – chłopcy do 145 cm
Lp Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Trześniak Dan
2 Cezary Szczur GEDEON
3 Jakub Gruszczyński LSzT

 

  1. Techniki specjalne dzieci i młodzików – chłopcy do 155 cm
Lp Imię i nazwisko Klub
1 Nikodem Pataj DSTKD
2 KACPER CZOŁNOWSKI HWA_RANG
3 MARCEL SOBCZAK HWA_RANG

 

  1. Techniki specjalne dzieci i młodzików – chłopcy + 155 cm
Lp Imię i nazwisko Klub
1 Karol Kalicki ZSTKD
2 Maciej Burek STKDZ
3 Paweł Pliszka ZSTKD

 

  1. Techniki specjalne kadetek do 165 cm
Lp Imię i nazwisko Klub
1 Julia Krogulec DSTKD
2 Emilia Dąbrowska DSTKD
3 MARTYNA WARLIKOWSKA HWA_RANG

 

  1. Techniki specjalne kadetek i juniorek +165 cm
Lp Imię i nazwisko Klub
1 Izabela Maciąg DSTKD
2 Maria Błagowieszczeńska DSTKD
3 Alicja Rudnionek Hosin sul

 

  1. Techniki kadetów do 165 cm
Lp Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Pytka LSzT
2 Hubert Maciejczyk ZSTKD
3 Karol Wszelaki ZSTKD

 

  1. Techniki specjalne kadetów + 165 cm
Lp Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Kłos DSTKD
2 Maciej Lasota STKDZ
3 Jakub Kozak DSTKD

 

  1. Techniki specjalne juniorów i seniorów do 175 cm
Lp Imię i nazwisko Klub
1 Dominik Janiszek DSTKD
2 KOLIKOW MAETTHEW Juldong
3 Kazimierz Ciołek Rybitwa

 

  1. Techniki specjalne juniorów i seniorów + 175 cm
Lp Imię i nazwisko Klub
1 Mikołaj Szpyt DSTKD
2 Marcin Wrótny LSzT
3 Łukasz Staiński Dan

 

WALKI (12 kategorii)

  1. Walki dziewcząt do 38 kg
Lp Imię i nazwisko Klub
1 Kornelia Czapla STKDZ
2 Julia Węgrzynkiewicz DSTKD
3 Daria Masłowska PKTKD ITF

 

2. Walki dziewcząt do 52 kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Maria Błagowieszczeńska DSTKD
2 Mercedes Szulen DSTKD
3 Julia Krogulec DSTKD

 

3. Walki dziewcząt + 52 kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Martyna Warlikowska Hwarang
2 Lena Pudło DSTKD
3 Emilia Dąbrowska DSTKD

 

4. Walki chłopców do 34 kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Cezary Szczur Gedeon
2 Marcel Dąbrowski DSTKD
3 Szymon Działa DSTKD

 

5. Walki chłopców do 43 kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Hubert Maciejczyk ZSTKD
2 Kacper Czapla STKDZ
3 Filip Krowieranda Gut gi

 

6. Walki chłopców do 50 kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Szymon Przybysz DSTKD
2 Cezary Lisiewicz LSzT
3 Paweł Wilczopolski DAN

 

7. Walki chłopców do 58 kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Daniel Cur DAN
2 Piotr Pytka LSzT
3 Michał Markowski DAN

 

8. Walki chłopców + 58 kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Maciej Lasota STKDZ
2 Damian Dąbrowski DSTKD
3 Michał Lejwoda STKDZ

 

9. Walki junior/senior do 68 kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Mikołaj Szpyt DSTKD
2 Dominik Janiszek DSTKD
3 Mateusz Buda DAN

 

10. Walki junior/senior do 78 kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Marceli Antosik DSTKD
2 Marcin Wrótny LSzT
3 Michał Ptak STKDZ

 

 11.Walki junior/senior do 86 kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Damian Kruk PSTKD
2 Krzysztof Gola LSzT
3 Rafał Krzyżanowski Gutgi

 

 12. Walki junior/senior + 86 kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Radosław Czyżak Gutgi
2 Daniel Marciszkiewicz DAN
3 Marcin Jaworski LSzT

 

UKŁADY FORMALNE (16 kategorii)

  1. Układy dziewcząt 8-7 cup (dzieci i młodzicy)
Lp Imię i nazwisko Klub
1 Kinga Matysiak Dan
2 Joanna Bogdańska HOSINSUL
3 Maria Skiba Dan

 

2. Układy dziewcząt 8 -6 cup (kadet, junior)

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Agnieszka Ponieważ Dan
2 Natalia Rosiak HOSINSUL
3 Oliwia Żukowska HOSINSUL

 

 3. Układy dziewcząt 6-5 cup (dzieci i młodzicy)

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Paulina Kiełbasa HOSINSUL
2 Michalina Górniak HOSINSUL
3 Natalia Kaczorowska ZSTKD

 

 4. Układy dziewcząt 4-3 cup (dzieci i młodzicy)

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Kornelia Czapla STKDZ
2 Alicja Lasota STKDZ
3 MAJA CZOŁNOWSKA HWA_RANG

 

5. Układy dziewcząt 5 -3 cup (kadet, junior)

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Sandra Rosiak HOSINSUL
2 Klaudia Papis PSTKD
3 Alicja Rudnionek HOSINSUL

 

 6. Układy dziewcząt 2cup

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Laura Ziemiańska ZSTKD
2 Kinga Leonowicz ZSTKD
3 Maja Szuberska ZSTKD

 

 7. Układy dziewcząt 1 cup +

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Emilia Dąbrowska DSTKD
2 Nadia Dąbrowska DSTKD
3 Mercedes Szulen DSTKD

 

8. Układy chłopców 8-7 cup (dzieci i młodzicy)

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Wojciechowski Dan
2 WALTER KOTLORZ HWA_RANG
3 Bartłomiej Złotucha STKDZ

 

9. Układy chłopców 6 cup (dzieci i młodzicy)

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Maciej Marzysz DSTKD
2 Daniel Lisowski STKDZ
3 Jakub Trześniak Dan

 

10. Układy chłopców 5 cup (dzieci i młodzicy)

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Gruszczyński LSzT
2 Szymon Ślemp LSzT
3 Kamil Hejduk DSTKD

 

11. Układy chłopców 4 cup (dzieci i młodzicy)

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Grzegorz Cygan Rybitwa
2 Oskar Pułło ZSTKD
3 Maciej Burek STKDZ

 

 12. Układy chłopców 2- 1 cup

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Mateusz Milczarczyk HOSINSUL
2 Nikodem Pataj DSTKD
3 Karol Kalicki ZSTKD

 

13. Układy chłopców 8 -5 cup (kadet, junior, senior)

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Szymon Przybysz DSTKD
2 KRZYSZTOF JEFIMCZYK HWA_RANG
3 GRZEGORZ WOLAK HWA_RANG

 

14. Układy chłopców 4 -3 cup (kadet, junior, senior)

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Krzysztof Komsta LSzT
2 Michał Markowski Dan
3 GRACJAN ZIEMIAŃSKI HWA_RANG

 

15. Układy chłopców 2- 1 cup

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Kazimierz Ciołek Rybitwa
2 Piotr Pytka LSzT
3 Michał Rybacki GUK GI

 

16. Układy chłopców I DAN

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Maciej Lasota STKDZ
2 Hubert Maciejczyk ZSTKD
3 Dominik Janiszek DSTKD