2014/15

Mistrzowsko na mistrzostwach

W sobotę 6 czerwca dęblińscy taekwondocy toczyli swe ostatnie w tym sezonie boje, biorąc udział w Mistrzostwach Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF w Nałęczowie. Turniej ten był podsumowaniem całosezonowych treningów i startów w zawodach. Wzięło w nim udział 130 zawodników z 10 ośrodków treningowych z Lubelszczyzny, Mazowsza, Pomorza oraz Dolnego Śląska. Zawodnicy Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do potwierdzili swoją klasę zdobywając 16 złotych, 18 srebrnych 14 brązowych medali oraz, kolejny już raz, tytuł Najlepszego Klubu Zawodów.

Pod zdjęciami szczegółowe wyniki zawodów.

Mistrzostwa Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF 2015 w Nałęczowie – wyniki

Techniki specjalne – dzieci dziewczynki do 130 cm

  1. Mercedes Szulen                               DSTKD
  2. Kornelia Czapka                               STKDZ
  3. Zuzanna Dołęgowska                       STKD Drzonowo

Techniki specjalne – dzieci dziewczynki powyżej 130 cm

  1. Patrycja Piskała                                DSTKD
  2. Marcelina Skwarek                          STKD Drzonowo
  3. Alicja Lasota                                      STKDZ

Techniki specjalne – dzieci chłopcy do 130 cm

  1. Marek Mąkowski                              DSTKD
  2. Kacper Czołnowski                           STKD Drzonowo
  3. Filip Kuś                                              STKDZ

Techniki specjalne – dzieci chłopcy do 135 cm

  1. Kuba Kowalczyk                               STKD Drzonowo
  2. Szymon Kryczka                               DSTKD
  3. Kornel Bugajczyk                             TKD Dygowo

Techniki specjalne – dzieci chłopcy powyżej 135 cm

  1. Dawid Surynt                                    DSTKD
  2. Karol Kalicki                                      SSWTKD Siemyśl
  3. Maciej Burek                                      STKDZ

Techniki specjalne – młodziczki do 140 cm

  1. Nadia Dąbrowska                             DSTKD
  2. Nadia Capała                                     LSzT
  3. Karina Kania                                     SSWTKD Siemyśl

Techniki specjalne – młodziczki do 150 cm

  1. Emilia Solarewicz KSW                  Avasatare
  2. Patrycja Olek                                    DSTKD
  3. Zuzanna Janeczko                           DSTKD

Techniki specjalne – młodziczki powyżej 150 cm

  1. Kinga Mazurek                                 LSzT
  2. Patrycja Sobka                                STKDZ
  3. Anastazja Jędrych                         DSTKD

Techniki specjalne – młodzicy do 140 cm

  1. Kacper Czapla                                   STKDZ
  2. Mikołaj Dąbrowski                          DSTKD
  3. Filip Kucharczyk                             LSzT

Techniki specjalne – młodzicy do 150 cm

  1. Maciej Lasota                                   STKDZ
  2. Jakub Kłos                                        DSTKD
  3. Mateusz Filipek                               DSTKD

Techniki specjalne – młodzicy powyżej 150 cm

  1. Filip Grodzicki                                  DSTKD
  2. Dawid Zagożdżon                             DSTKD
  3. Michał Lejwoda                                STKDZ

Techniki specjalne – kadetki i juniorki do 160 cm

  1. Aleksandra Sendyka                         KSW Avasatare
  2. Aleksandra Kowalska                      DSTKD
  3. Wiktoria Świtoń                                STKD Drzonowo

Techniki specjalne – kadetki i juniorki powyżej 160 cm

  1. Karolina Stępniak                             LSzT
  2. Wiktoria Dudek                                DSTKD
  3. Zuzanna Boruch                               STKDZ

Techniki specjalne – kadeci do 160 cm

  1. Dominik Janiszek                            DSTKD
  2. Radosław Kolek                                DSTKD
  3. Jakub Zygmaniak                           STKDZ

Techniki specjalne – kadeci do 170 cm

  1. Patryk Surynt                                  DSTKD
  2. Marcin Poręba                                  LSzT
  3. Mikołaj Szpyt                                    DSTKD

Techniki specjalne – kadeci powyżej 170 cm

  1. Marcin Wrótny                                 LSzT
  2. Piotr Zawadka                                  DSTKD
  3. Maciej Mikusek                                DSTKD

Techniki specjalne – juniorzy i seniorzy do 180 cm

  1. Łukasz Kwiatek                                STKDZ
  2. Dawid Kowalik                                  LSzT
  3. Kuba Rosłaniec                                DSTKD

Techniki specjalne – juniorzy i seniorzy powyżej 180 cm

  1. Szymon Czerski                                DSTKD
  2. Kacper Wrzosek                               Guk Gi
  3. Marcin Książek                                 Guk Gi

Układy – dzieci dziewczynki do 7 cup

  1. Kornelia Czapla                                STKDZ
  2. Kinga Żak                                          KSW Avasatare
  3. Alicja Lasota                                     STKDZ

Układy – dzieci dziewczynki powyżej 7 cup

  1. Emilia Solarewicz                             KSW Avasatare
  2. Patrycja Piskała                                DSTKD
  3. Mercedes Szulen                                DSTKD

Układy – dzieci chłopcy do 8 cup

  1. Rafał Kołodziejek                                LSzT
  2. Jakub Kowalczyk                              STKD Drzonowo
  3. Kacper Czołnowski                            STKD Drzonowo

Układy – dzieci chłopcy powyżej 8 cup

  1. Dawid Surynt                                    DSTKD
  2. Karol Kalicki                                     SSWTKD Siemyśl
  3. Wiktor Sendyka                               KSW Avasatare

Układy – młodziczki do 6 cup

  1. Karina Kania                                     SSWTKD
  2. Nadia Capała                                    LSzT
  3. Kinga Mazurek                                 LSzT

Układy – młodziczki powyżej 6 cup

  1. Anastazja Jędrych                            DSTKD
  2. Nadia Dąbrowska                             DSTKD
  3. Patrycja Olek                                     DSTKD

Układy – młodzicy 10 – 7 cup

  1. Filip Kucharczyk                               LSzT
  2. Michał Lejwoda                                STKDZ
  3. Krzysztof Komsta                             LSzT

Układy – młodzicy 6 – 4 cup

  1. Hubert Maciejczyk                           GSTKD
  2. Fabian Kolanecki                              LSzT
  3. Kacper Czapla                                   STKDZ

Układy – młodzicy powyżej 4 cup

  1. Maciej Lasota                                     STKDZ
  2. Mateusz Bandura                            KSW Avasatare
  3. Damian Gancarz                              LSzT

Układy – kadetki, juniorki, seniorki do 5 cup

  1. Karolina Stępniak                             LSzT
  2. Natalia Sochaj                                  STKDZ
  3. Aleksandra Sendyka                       KSW Avasatare

Układy – kadetki, juniorki, seniorki powyżej 5 cup

  1. Aleksandra Kowalska                      DSTKD
  2. Wiktoria Dudek                                DSTKD
  3. Wiktoria Świtoń                                STKD Drzonowo

Układy – kadeci 9 – 7 cup

  1. Bartosz Anielski                               TKD Dygowo
  2. Wojciech Kalicki                               SSWTKD Siemyśl
  3. Paweł Zieliński                                 SSWTKD Siemyśl

Układy – kadeci 6 – 3 cup

  1. Maciej Kowalik                                LSzT
  2. Jakub Zygmaniak                         STKDZ
  3. Piotr Rękas                                       DSTKD

Układy – kadeci 2 – 1 cup

  1. Marcin Poręba                                  LSzT
  2. Piotr Zawadka                                  DSTKD
  3. Piotr Niewielski                                STKDZ

Układy – juniorzy i seniorzy stopnie cup

  1. Łukasz Kwiatek                                STKDZ
  2. Michał Rybacki                               Guk Gi
  3. Marceli Antosik                               DSTKD

Walki – młodzicy do 34 kg

  1. Hubert Maciejczyk                           GST
  2. Filip Kucharczyk                               LSzT
  3. Mikołaj Dąbrowski                           DSTKD

Walki – młodzicy do 42 kg

  1. Maciej Lasota                                      STKDZ
  2. Damian Gancarz                              LSzT
  3. Damian Dąbrowski                          DSTKD

Walki – młodzicy do 48 kg

  1. Jakub Kłos                                        DSTKD
  2. Wiktor Prysiażniuk                       DSTKD
  3. Piotr Pytka                                       LSzT

Walki – młodzicy powyżej 48 kg

  1. Filip Grodzicki                                  DSTKD
  2. Dawid Zagożdżon                             DSTKD
  3. Przemysław Wąsik                           LSzT

Walki – kadetki, juniorki, seniorki

  1. Karolina Stępniak                             LSzT
  2. Wiktoria Dudek                                DSTKD
  3. Aleksandra Sendyka                       KSW Avasatare

Walki – kadeci do 48 kg

  1. Patryk Surynt                                   DSTKD
  2. Jakub Zygmaniak                            STKDZ
  3. Adrian Zaniewicz                             GST

Walki – kadeci do 56 kg

  1. Marcin Wrótny                                 LSzT
  2. Mikołaj Szpyt                                     DSTKD
  3. Jakub Teodorowicz                          DSTKD

Walki – kadeci powyżej 56 kg

  1. Maciej Kowalik                                 LSzT
  2. Kacper Kalicki                                  SSWTKD Siemyśl
  3. Piotr Zawadka                                  DSTKD

Walki – juniorzy, seniorzy do 80 kg

  1. Łukasz Kwiatek                                STKDZ
  2. Konrad Nowakowski                      Dan Kyol
  3. Dawid Kowalik                                 LSzT

Walki – juniorzy, seniorzy powyżej 80 kg

  1. Maciej Ługowski                              DSTKD
  2. Szymon Czerski                                DSTKD
  3. Marcel Czekaj                                   Guk Gi

Techniki specjalne

  Złoty Srebrny Brązowy
Lubelska Szkoła Taekwon-do 3 3 1
Szkoła Taekwon-do Zagłoba 3 1 6
Dęblińska Szkoła Taekwon-do 8 9 6
Gościńska Szkoła Taekwon-do      
Szkoła Sportów Walki TKD Siemyśl   1 1
Guk Gi Warszawa   1 1
KSW Avasatare Brzeg Dolny 2    
Szkoła Taekwon-do Dygowo     1
Szkoła Taekwon-do Drzonowo 1 2 1
Dan Kyol      

Układy

  Złoty Srebrny Brązowy
Lubelska Szkoła Taekwon-do 5 2 3
Szkoła Taekwon-do Zagłoba 3 3 3
Dęblińska Szkoła Taekwon-do 3 4 4
Gościńska Szkoła Taekwon-do 1    
Szkoła Sportów Walki TKD Siemyśl 1 2 1
Guk Gi Warszawa   1  
KSW Avasatare Brzeg Dolny 1 2 2
Szkoła Taekwon-do Dygowo 1    
Szkoła Taekwon-do Drzonowo   1 2
Dan Kyol      

Walki

  Złoty Srebrny Brązowy
Lubelska Szkoła Taekwon-do 3 2 3
Szkoła Taekwon-do Zagłoba 2 1  
Dęblińska Szkoła Taekwon-do 4 5 4
Gościńska Szkoła Taekwon-do 1   1
Szkoła Sportów Walki TKD Siemyśl   1  
Guk Gi Warszawa     1
KSW Avasatare Brzeg Dolny     1
Szkoła Taekwon-do Dygowo      
Szkoła Taekwon-do Drzonowo      
Dan Kyol   1  

Razem

  Złoty Srebrny Brązowy
Lubelska Szkoła Taekwon-do 11 7 7
Szkoła Taekwon-do Zagłoba 8 6 9
Dęblińska Szkoła Taekwon-do 16 18 14
Gościńska Szkoła Taekwon-do 2 1
Szkoła Sportów Walki TKD Siemyśl 1 4 2
Guk Gi Warszawa 2 2
KSW Avasatare Brzeg Dolny 3 2 3
Szkoła Taekwon-do Dygowo 1 1
Szkoła Taekwon-do Drzonowo 1 3 4
Dan Kyol 1