2018/19

Wyniki egzaminu na stopnie szkoleniowe

W środę (17 kwietnia 2019) odbyły się egzaminy na stopnie szkoleniowe, w których wzięli udział adepci z wszystkich sekcji Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do a także uczniowie Puławskigo Klubu Taekwon-do ITF i Klubu Sportów Walki Gedeon – w sumie ponad 120 osób.
Gratulujemy wszystkim, którym się udało uzyskać wyższy stopień!

Oto lista awansów naszych podopiecznych.

Lp

Imię Nazwisko       Otrzymany stopień
1 Urlich Lara 10
2 Głasek Wiktor 10
3 Busz Maja 9
4 Skowyra Jakub 9
5 Słota Adam 9
6 Nieleszczuk Artur 9
7 Soluch Mikołaj 9
8 Śmigielska Nikola 9
9 Molenda Matylda 9
10 Trębas Fabian 9
11 Mizura Mateusz 9
12 Kalbarczyk Adrian 9
13 Piecek Dawid 9
14 Lasek Lila 9
15 Lasek Marcel 9
16 Kupajczyk Cyprian 9
17 Kobuszyński Maciej 9
18 Chruścicki Jakub 9
19 Kamiński Antoni 9
20 Anyszek Bartłomiej 9
21 Piotrowska Wiktoria 8
22 Bernaciak Julia 8
23 Fusiarz Bartosz 8
24 Piotrowski Szymon 8
25 Pochylski Szymon 8
26 Zasuwa Wiktor 8
27 Zyzek Adrianna 8
28 Zyzek Wiktoria 8
29 Szczygielska Emilia 8
30 Koryś Zuzanna 8
31 Milewski Patryk 8
32 Włodarczyk Paweł 8
33 Archita Oskar 8
34 Bernat Filip 8
35 Błachnio Dominik 8
36 Błachnio Kamila 8
37 Długaszek Sebastian 8
38 Grabska Alicja 8
39 Frąckiewicz Mateusz 8
40 Kupczak Zofia 8
41 Tomaszek Kacper 8
42 Wójcik Anna 8
43 Włodarczyk Nikola 8
44 Zapora Filip 8
45 Kalinowski Antoni 8
46 Kamola Bartosz 8
47 Kamola Zuzanna 8
48 Sowińska Klaudia 8
49 Archita Jakub 8
50 Czajka Maria 8
51 Wajerak Zuzanna 7
52 Palenicka Lena 7
53 Zagożdżon Konrad 7
54 Mokrzyńska Paulina 7
55 Maurer Mikołaj 7
56 Miazga Stanisław 7
57 Postrzech Apolonia 7
58 Wnuk Alicja 7
59 Piątek Maciej 7
60 Antas Adam 7
61 Karaś Szymon 7
62 Szczepaniak Kaja 6
63 Miazga Maria 6
64 Kosiak Joanna 6
65 Przybysz Maja 6
66 Młyńska Zuzanna 6
67 Gawriołek Maja 6
68 Wojewódka Marcel 6
69 Krzos Tymoteusz 6
70 Gawriołek Jakub 6
71 Kułak Adam 6
72 Młyński Bartosz 6
73 Wojewódka Bartosz 6
74 Łukasiak Michał 6
75 Paryszek Jakub 6
76 Kania Jakub 5
77 Pieńkosz Oliwia 5
78 Skorupa Tymon 5
79 Marzysz Maciej 4
80 Przybysz Igor 4
81 Anyszek Jakub 4
82 Szuwara Daniel 4
83 Szuwara Eryk 4
84 Działa Mateusz 4
85 Wawrzynowska Aleksandra 4
86 Węgrzynkiewicz Julia 4
87 Anyszek Julia 4
88 Anyszek Kornelia 4
89 Bonek Amelia 4
90 Fabisiak Patrycja 4
91 Masłowska Daria 4
92 Wójcik Alan 4
93 Karaś Mateusz 4
94 Kula Kamil 4
95 Lipiec Damian 4
96 Hejduk Kamil 4
97 Celej Sebastian 4
98 Siwek Kacper 4
99 Mokrzyński Adrian 3
100 Ciuba Bartosz 3
101 Przybysz Szymon 3
102 Kasperski Mateusz 3
103 Jawoszek Jakub 3
104 Kurek Jakub 3
105 Wójcik Piotr 3
106 Beczek Alicja 3
107 Knorps Weronika 3
108 Jaraszek Piotr 3
109 Mateńka Tomasz 3
110 Maciąg Izabela 2
111 Wojtaś Wiktoria 2
112 Maciąg Marcelina 2
113 Przychodzień Natalia 2
114 Adamiec Natalia 2
115 Działa Szymon 2
116 Dąbrowski Marcel 2
117 Janeczko Zuzanna 1
118 Bąkała Barbara 1
119 Krogulec Julia 1
120 Kręcisz Michał 1
121 Kwieciński Aleksander 1
122 Kozak Maciej 1
123 Urbański Adam 1