2014/15

Wyniki drugiego w tym sezonie egzaminu na pasy

28 kwietnia odbył się w naszym klubie egzamin na stopnie szkoleniowe. Ćwiczący zdawali na pasy od białego aż do półczarnego. Do egzaminu przystąpiło w sumie 128 zawodników Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do. A oto wyniki:

10 cup

Niedziela Mikołaj

9 cup

Adamiec Natalia, Beczek Ala, Cios Arkadiusz, Cios Przemysław, Ceglarski Michał, Dąbek Maciej, Działa Mateusz, Działa Szymon, Olek Filip, Grobel Alex, Grobel Alan, Grobel Wiktor, Idzikowski Mateusz, Janic Paulina, Kłaczyński Wojciech, Łuczyński Bartosz, Marcinkowski Igor, Mokijewska Lena, Mokrzyński Adrian, Posturzyński Wiktor, Siemiątkowski Bartosz, Szulen Sara, Żelazna Alicja, Majcher Magdalena, Grabek Malwina, Kostyra Amelia, Kryczka Jakub, Paterek Zuzanna, Grzelak Dawid, Piecek Julia, Buczek Cezary, Dadas Hubert, Sągol Szymon

8 cup

Błagowieszczeńska Maria, Dzirko Grzegorz, Dzirko Michał, Janaszek Mateusz, Kałasa Adrian, Kania Weronika, Czerski Mateusz, Kutyła Antoni, Maciąg Mariusz , Mądry Mateusz, Sobala Patryk, Wojciechowski Cezary, Wojciechowska Maja, Adamski Mieszko

7 cup

Dras Alicja, Dras Natalia, Grabek Sebastian, Pielak Tytus, Kosiak Jakub, Karasiński Mateusz, Nakonieczny Łukasz, Pośpiech Karolina, Szuwara Daniel, Jaraszek Paweł, Jaraszek Piotr, Kozłowski Kacper, Kwieciński Aleksander, Galas Piotr, Kasprzak Antoni, Mąkowski Marek, Urbański Adam

6 cup

Zdunek Mikołaj, Bąkała Barbara, Chmal Łukasz, Janeczko Zuzanna, Kozak Jakub, Kozak Maciej, Krzywoń Zuzanna, Mikusek Dawid, Rogala Adrian, Dobek Iga, Gawryjołek Natalia, Kurdziałek Jakub, Kurek Damian, Lemanowicz Martyna, Niebieski Michał, Niska Julia, Pataj Nikodem, Skóra Kacper, Szczygielski Dawid, Szczygielski Rafał, Filipek Mateusz, Leszek Bartłomiej, Sałacińska Aleksandra, Sałaciński Wojciech, Cybula Wiktoria, Michałek Paweł

5 cup

Kolek Radosław, Żelazny Bartłomiej, Jędrych Anastazja, Mąkowska Julia, Prządka Kinga, Kamiński Maciej

4 cup

Jaworski Bartosz, Kręcisz Michał, Kryczka Szymon, Pudło Lena, Rusa Aleksandra, Szulen Mercedes, Żarłok Błażej, Majek Maciej, Pachnia Adam

3 cup

Błachnio Sebastian, Wieczorek Jakub, Hołubek Dorian, Komorek Jakub, Piskała Julia, Piskała Patrycja, Zagożdżon Dawid

2 cup

Ziemkiewicz Krystian, Stachnio Paweł

1 cup

Janiszek Dominik, Surynt Patryk, Szpyt Mikołaj, Teodorowicz Jakub, Antosik Marceli, Czerski Szymon, Dudek Wiktoria, Grodzicki Filip, Kowalska Aleksandra, Narecki Kacper, Ostrach Agnieszka, Pracz Maria, Rosłaniec Kuba, Zawadka Piotr

GRATULUJEMY awansu!