2018/19

Puchar Pomorza w Taekwon-do ITF po raz kolejny przywieziony do Dęblina

W rozegranym 1 czerwca 2019r PUCHARZE POMORZA W TAEKOWN-DO ITF zawodnicy Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do zdobyli 33 medale (13 złotych, 11 srebrnych i 9 brązowych), wywalczając w ten sposób PUCHAR DLA NAJLEPSZEGO KLUBU.
Ponadto nasz zawodnik Dominik Janiszek (3 złote medale) zdobył tytuł NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA (ex aequo z Piotrem Pytką z Lubelskiej Szkoły Taekwon-do).
Nasze zawodniczki – Emilia Dąbrowska i Mercedes Szulen, zdobywając po 2 złote i 1 srebrny medal, wywalczyły ex aequo tytuł NAJLEPSZEJ ZAWODNICZKI turnieju.

Dziękuję wszystkim naszym zawodnikom za właściwą postawę i zaprezentowanie ducha walki podczas zawodów.

A oto szczegółowe rezultaty uzyskane przez naszych zawodników:

Układy kadetek I DAN

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Emilia Dąbrowska DSTKD
2 Mercedes Szulen DSTKD
3 Iga Dobek DSTKD

 

Układy chłopców 3 -1 cup (dzieci i młodzicy)

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Mateusz Milczarczyk HOSINSUL
2 Marcel Dąbrowski DSTKD
3 Alex Olejniczak Jul-Dong

 

Układy mężczyzn II DAN

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Dominik Janiszek DSTKD
2 Dawid Kowalik LSzT
3 Bartosz Majek DSTKD

 

Walki dziewcząt do 52 kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Mercedes Szulen DSTKD
2 Julia Krogulec DSTKD
3 Maja Szuberska ZSTKD

 

Walki dziewcząt do 58 kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Martyna Warlikowska Hwarang
2 Maria Błagowieszczeńska DSTKD
3 Alicja Lasota STKDZ

 

Walki dziewcząt +58 kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Emilia Dąbrowska DSTKD
2 Zuzanna Janeczko DSTKD
3 Anna Nadziejko Hosinsul

 

Walki młodzików do 36 kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Szymon Ślemp LSzT
2 Alan Wójcik PKTKD
3 Marcel Dąbrowski DSTKD

 

Walki młodzików do 44 kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Paweł Szewczak LSzT
2 Nikodem Pataj DSTKD
3 Kacper Czołnowski Hwarang

 

Walki kadetów do 52 kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Szymon Przybysz DSTKD
2 Hubert Maciejczyk ZSTKD
3 Cezary Lisiewicz LSzT

 

Walki kadetów +60 kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Maciej Burek STKDZ
2 Maciej Kozak DSTKD
3 Jakub Dudek LSzT

 

Walki juniorów do 69 kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Dominik Janiszek DSTKD
2 Damian Dąbrowski DSTKD
3 Bartosz Majek DSTKD

 

Walki junior/senior OPEN kg

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Marceli Antosik DSTKD
2 Dawid Kowalik LSzT
3 Marcin Wrótny LSzT

 

Techniki specjalne dziewcząt do 160 cm

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Mercedes Szulen DSTKD
2 Pola Dziuba ZSTKD
3 Iga Dobek DSTKD

 

Techniki specjalne dziewcząt do 165 cm

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Julia Krogulec DSTKD
2 Emilia Dąbrowska DSTKD
3 Alicja Lasota STKDZ

 

Techniki specjalne dziewcząt + 165 cm

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Maria Błagowieszczeńska DSTKD
2 Izabela Maciąg DSTKD
3 Marcelina Maciąg DSTKD

 

Techniki specjalne dzieci i młodzików do 140 cm

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Wójcik DSTKD
2 Alan Wójcik PKTKD
3 Marcel Dąbrowski DSTKD

 

Techniki specjalne młodzików do 150 cm

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Nikodem Pataj DSTKD
2 Kacper Czołnowski Hwarang
3 Jakub Gruszczyński LSzT

 

Techniki kadetów do 170 cm

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Dawid Mleczko Hwarang
2 Szymon Przybysz DSTKD
3 Karol Kalicki ZSTKD

 

Techniki specjalne juniorów i seniorów do 180 cm

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Dominik Janiszek DSTKD
2 Grzegorz Wolak Hwarang
3 Bartosz Majek DSTKD

 

Techniki specjalne juniorów i seniorów 180 cm i więcej

Lp Imię i nazwisko Klub
1 Dawid Kowalik LSzT
2 Marcin Wrótny LSzT
3 Jakub Kłos DSTKD