Komunikat dotyczący bieżącej sytuacji treningowej

Szanowni Rodzice, Drodzy Taekwondocy!

Już wiemy, że nasz plan powrotu na salę treningową po świętach nie będzie możliwy do zrealizowania.

Jak zapewne wiecie od 27 marca do 9 kwietnia obowiązuje jeszcze głębszy lockdown, który m.in. w zasadzie całkowicie uniemożliwia prowadzenie zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży.

Dodatkowo Minister Zdrowia, podczas wczorajszej konferencji prasowej, oznajmił że spodziewają się, iż liczba zakażeń będzie wzrastać jeszcze przynajmniej przez 2 tygodnie. Ta informacja każe nam się domyślać, że lockdown po 9 kwietnia zostanie zapewne podtrzymany. Póki co nie wiemy więc kiedy nastąpi powrót na salę treningową.

Zakładana początkowo 2 tygodniowa „beztreningowa” przerwa świąteczna, może więc  się wydłużyć do kilku tygodni. A w tej sytuacji nie możemy już sobie pozwolić na „beztreningowość”, mając szczególnie na uwadze wiosenne egzaminy na kolejne pasy, na które ciężko trenowaliśmy do tej pory.

Od poniedziałku 29.03 rozpoczynamy więc treningi on-line. Będą się one odbywać 3 razy w tygodniu – poniedziałek, wtorek, czwartek o 17.00.

Każdy kto zamierza zadawać wiosenny egzamin na pasy powinien potraktować te zajęcia jako obowiązkowe!

Proszę o smsowe zgłaszanie się do treningów on-line do niedzieli 28.03. Każda zgłoszona osoba otrzyma adres strony, na której będą transmitowane zajęcia a także dostanie hasło do tejże strony.

***

Wszystkie osoby, które zgłoszą się do teningów on-line uiszczają opłatę za kwiecień w wysokości 60zł, pozostali na razie wstrzymują się z płatnością za kwiecień.

***

Wszyscy, którzy zamówili koszulki, a nie dokonali za nie jeszcze płatności, proszeni są o jej uiszczenie na nr konta:

Jarosław Bigos – 90102032190000900200190389

.

W razie pytań jestem do dyspozycji pod numerem telefonu 663 493 769

Z pozdrowieniami

Jarosław Bigos

Napisz do nas przez MESSANGERA