2017/18

Za nami wiosenne egzaminy na stopnie szkoleniowe

24 kwietnia odbył się w naszym klubie egzamin na stopnie szkoleniowe, do którego przystąpiło blisko 100 taekwondoków Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do oraz zawodnicy z innych klubów: Puławski Klub Taekwon-do ITF, Klub Sportów Walki GEDEON oraz Puławska Szkoła Taekwon-do.

Poniżej tabela awansów naszych podopiecznych:

LP Nazwisko i imię Otrzymany stopień CUP
1 Cybulska Milena 9
2 Gawriołek Jakub 9
3 Gawriołek Maja 9
4 Kosiak Joanna 9
5 Krzos Tymoteusz 9
6 Kułak Adam 9
7 Maurer Mikołaj 9
8 Wojewódka Bartosz 9
9 Wojewódka Marcel 9
10 Kulik Piotr 9
11 Mroczek Piotr 9
12 Antas Adam 9
13 Szmigiel Wiktoria 9
14 Przybysz Maja 8
15 Zagożdżon Konrad 9
16 Zduńczak Jakub 9
17 Siwek Rafał 9
18 Kasprzak Jan 9
19 Piątek Maciej 9
20 Siwek Elżbieta 9
21 Stoń Sebastian 9
22 Wajerak Zuzanna 9
23 Młyńska Zuzanna 9
24 Młyński Bartosz 9
25 Mokrzyńska Paulina 9
26 Palenicka Lena 9
27 Kania Jakub 8
28 Golba Mateusz 8
29 Pietrzak Kinga 8
30 Karaś Szymon 8
31 Paryszek Jakub 7
32 Skorupa Tymon 7
33 Anyszek Jakub 6
34 Jawoszek Jakub 6
35 Krasuska Zofia 6
36 Bonek Amelia 6
37 Wawrzynowska Ola 6
38 Węgrzynkiewicz Julia 6
39 Anyszek Kornelia 6
40 Mróz Amelia 6
41 Anyszek Julia 6
42 Kośla Ewa 6
43 Przybysz Szymon 6
44 Przybysz Igor 6
45 Marzysz Maciej 6
46 Pieńkosz Oliwia 6
47 Karaś Mateusz 6
48 Masłowska Daria 6
49 Wójcik Alan 6
50 Kula Kamil 6
51 Ciuba Bartosz 5
52 Kurek Jakub 5
53 Wiraszka Jakub 5
54 Wójcik Piotr 5
55 Janic Paulina 5
56 Celej Sebastian 5
57 Hejduk Kamil 5
58 Hejduk Magdalena 5
59 Lipiec Damian 5
60 Przyczka Kacper 5
61 Adamiec Natalia 4
62 Bachanek Kinga 4
63 Bachanek Natalia 4
64 Przychodzień Natalia 4
65 Dąbrowski Marcel 4
66 Działa Szymon 4
67 Kasperski Mateusz 4
68 Mateńka Tomasz 4
69 Mokrzyński Adrian 4
70 Królikowska Izabela 4
71 Wojtaś Wiktoria 4
72 Maciąg Izabela 4
73 Maciąg Marcelina 4
74 Szymańska Aleksandra 4
75 Beczek Alicja 4
76 Knorps Weronika 4
77 Piecek Michał 4
78 Pieńkosz Krzysztof 4
79 Jastrzębski Bartłomiej 3
80 Krogulec Jakub 3
81 Paziewski Patryk 3
82 Krogulec Julia 3
83 Błagowieszczeńska Maria 2
84 Bąkała Barbara 2
85 Kozak Maciej 2
86 Kwieciński Aleksander 2
87 Urbański Adam 2
88 Jaworski Bartosz 1
89 Kurdziałek Jakub 1
90 Pataj Nikodem 1
91 Janaszek Mateusz 1
92 Kozak Jakub 1
93 Filipek Mateusz 1
94 Pudło Lena 1
95 Rusa Aleksandra 1
96 Dobek Iga 1
97 Prządka Kinga 1
98 Jędrych Anastazja 1