2015/16

Wyniki egzaminu na stopnie szkoleniowe

W dniu 30 maja 2016 odbył się w Dęblińskiej Szkole Taekwon-do egzamin na stopnie szkoleniowe. Przystąpiło do niego około 150 taekwondoków klubu. Oto wyniki:

10 cup

1 Michalak Mateusz

2 Rodak Szymon

9 cup

1 Ciuba Bartosz

2 Kurek Jakub

3 Nasierowski Oliwier

4 Potas Jakub

5 Prządka Adam

6 Sankowski Julian

7 Sędłak Mikołaj

8 Szuwara Eryk

9 Wiraszka Jakub

10 Wójcik Piotr

11 Ragus Szymon

12 Nieciecki Aleksander

13 Błażejewska Zofia

14 Maciąg Izabela

15 Maciąg Marcelina

16 Pawlonka Oliwia

17 Ragus Aleksandra

18 Zuzanna Prządka

19 Gregier Weronika

20 Alan Kozioł

21 Marcin Płusa

22 Paweł Płusa

23 Kacper Przyczka

24 Jakub Kosiński

25 Stachurski Michał

26 Stachurski Sebastian

27 Olaf Gosk

28 Dawid Lewandowski

29 Damian Lipiec

30 Michał Łukasik

31 Sebastian Celej

32 Oliwia Grzelak

33 Bartłomiej Piecek

8 cup

1 Dąbrowski Marcel

2 Gil Kacper

3 Grula Bartosz

4 Kasperski Mateusz

5 Mateńka Tomasz

6 Przemysław Zykubek

7 Królikowska Izabela

8 Kusiak Julia

9 Przychodzień Natalia

10 Śmietanka Wiktoria

11 Szymańska Aleksandra

12 Wojtaś Wiktoria

13 Ambroziak Julia

14 Łapacz Julia

15 Wasilka Aleksandra

16 Bachanek Kinga

17 Bachanek Natalia

18 Diana Filipek

19 Anna Król

20 Prządka Maciej

21 Michał Piecek

22 Artur Szczygielski

23 Szymon Król

24 Lewandowski Dawid

25 Siwek Kacper

26 Kania Maciej

27 Krzysztof Pieńkosz

28 Karol Maciejewski

29 Rafał Maciejewski

30 Łukasz Pyza

7 cup

1 Dziechciarz Jakub

2 Jastrzębski Bartłomiej

3 Działa Szymon

4 Łuczyński Bartosz

5 Jakub Krogulec

6 Kacper Śmietanka

7 Posturzyński Wiktor

8 Alicja Beczek

9 Natalia Adamiec

10 Łapacz Justyna

11 Dziechciarz Natalia

12 Zuzanna Paterek

13 Julia Krogulec

14 Dąbek Maciej

15 Mokrzyński Adrian

16 Patryk Paziewski

17 Igor Marcinkowski

18 Cezary Buczek

19 Jakub Kryczka

20 Natalia Maciejewska

21 Antoni Pal

22 Mikołaj Niedziela

6 cup

1 Patryk Sobala

2 Burzyński Igor

3 Bartłomiej Śmietanka

4 Adam Urbański

5 Mateusz Czerski

6 Mariusz Maciąg

7 Emil Sągol

8 Alan Zygan

5 cup

1 Jakub Kosiak

2 Mateusz Karasiński

3 Aleksander Kwieciński

4 Piotr Galas

5 Maria Błagowieszczeńska

6 Natalia Dras

7 Alicja Dras

8 Karolina Pośpiech

9 Kania Weronika

10 Wojciechowska Maja

4 cup

1 Mateusz Janaszek

2 Maciej Kozak

3 Jakub Kozak

4 Mikołaj Zdunek

5 Jakub Kurdziałek

6 Bartłomiej Leszek

7 Nikodem Pataj

8 Mikołaj Zdunek

9 Dobek Iga

10 Barbara Bąkała

11 Martyna Lemanowicz

12 Natalia Gawryjołek

13 Zuzanna Janeczko

3 cup

1 Kinga Prządka

2 Anastazja Jędrych

3 Lena Pudło

4 Aleksandra Rusa

5 Bartosz Jaworski

6 Szymon Kryczka

7 Błażej Żarłok

8 Maciej Kamiński

2 cup

1 Bartosz Jeżewski

2 Kajetan Kryczka

3 Jakub Kłos