Aktualności

Dęblińska Szkoła Taekwon-do najlepsza na Pucharze Pomorza w Kołobrzegu

Po raz kolejny Dęblińska Szkoła Taekwon-do udowodniła swoją klasę. Na rozgrywanym 8 kwietnia 2017 Pucharze Pomorza w Taekwon-do ITF w Hali Milenium w Kołobrzegu zawodnicy klubu zdobyli 13 złotych, 9 srebrnych i 16 brązowych medali i zajęli w klasyfikacji medalowej klubów 1 miejsce. Ponadto Emilia Dąbrowska z Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do zdobyła tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju.

Aktualności

Już za miesiąc Puchar Pomorza w Taekwon-do ITF

8 kwietnia 2017 roku w Hali Milenium w Kołobrzegu odbędzie się Puchar Pomorza w Taekwon-do ITF. Dzieci, młodzicy, kadeci, juniorzy i seniorzy będą rywalizować w tradycyjnych taekwondockich konkurencjach: układach formalnych, walkach i technikach specjalnych. Oczywiście nie może nas tam zabraknąć. Dęblińską Szkołę Taekwon-do reprezentować będzie blisko 40 zawodników i zawodniczek.

Aktualności

Ciężko trenujemy przed Czech Open

Od pewnego już czasu przygotowujemy się do Pucharu Europy w Czechach, który odbędzie się w połowie marca. W ramach przygotowań, odbyliśmy wspólny trening z zawodnikami Szkoły Taekwon-do Zagłoba, podczas którego konfrontowaliśmy swoje umiejętności w konkurencjach turniejowych, czyli: układach formalnych, technikach specjalnych i walkach.

Aktualności

Dwójka zawodników Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do wystąpi na Mistrzostwach Europy w Liverpoolu (Anglia)

Miło nam poinformować, że nasi podopieczni Nadia Dąbrowska i Mikołaj Dąbrowski wezmą udział w Mistrzostwach Europy Taekwon-do ITF, które rozegrane zostaną w dniach 26-30 kwietnia 2017 w Liverpoolu (Anglia). Obydwoje wystąpią w walkach oraz układach formalnych. (zobacz wideo)

Aktualności

Szkoli nam się nowy instruktor Taekwon-do

Kurs instruktora Taekwon-do ITF odbywa właśnie nasza podopieczna Maria Pracz – posiadaczka stopnia mistrzowskiego I dan. Rozpoczęła już część praktyczną kursu w postaci praktyk instruktorskich.  Oto kilka zdjęć z prowadzonych przez Marysię w ramach praktyk pierwszych treningów.

Aktualności

Szkolenie z Mistrzem Hwang Ho Yongiem – IX dan

W dniach 21 – 23 października br. w Nałęczowie odbyło się seminarium szkoleniowe z wiceprezydentem Międzynarodowej Organizacji Taekwon-do (ITF) IX Danem profesorem Hwang Ho Yongiem. – W seminarium brało udział 35 posiadaczy wyższych stopni technicznych z 9 klubów zrzeszonych w Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF, w tym 10 członków Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do.