Aktualności

Wyniki egzaminów na stopnie szkoleniowe

We czwartek 23 listopada 2017 odbył się w Dęblinie egzamin na stopnie szkoleniowe, do którego przystąpiło ponad 100 taekwondoków z 4 klubów: Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do, Puławskiego Klubu Taekwon-do ITF, Puławskiej Szkoły Taekwon-do, Klubu Sportów Walki Gedeon. 

Aktualności

MIĘDZYNARODOWE SEMINARIUM TECHNICZNE

2 – 4 lutego 2018 w Nałęczowie, odbędzie się Międzynarodowe Seminarium Techniczne Taekwon-do, które poprowadzi Wielki Mistrz Hwang Ho Yong. Jest to obecnie najwyższy autorytet w dziedzinie techniki taekwon-do na świecie. Poniżej oferta udziału w seminarium dla stopni od 1 cup w górę.

Aktualności

Nowy CZARNY PAS w klubie!

Miło nam poinformować, że w dniu 29 lipca 2017 roku Dominik Janiszek złożył pozytywnie przed Mistrzem Sławomirem Gruszczyńskim (VII dan) egzamin na stopień mistrzowski I dan. GRATULACJE! Jest to już 34 czarny pas wychowany przez Dęblińską Szkołę Taekwon-do.

Aktualności

Relacja z obozu sportowego TAEKWON-DO w Kołobrzegu

Kolejny obóz szkoleniowy taekwon-do przeszedł do historii. Przez 2 tygodnie, w Kołobrzegu, ponad 50 zawodników i zawodniczek z Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do miało okazje szlifować swą technikę razem z innymi taekwondokami z lubelskich oraz kołobrzeskich klubów. Poza 2-3 treningami dziennie obozowicze znaleźli także czas na zwiedzanie miasta i inne atrakcje włączając w to oczywiście plażowanie. Najlepiej […]